Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że z kobietami nie można normalnie popisać jak z kolegą? Dla kobiet logiczna rozmowa to nuda.#!$%@? to, że trzeba tylko pisać o emocjonalnych tematach, wzbudzac emocje itd.Wiem, że natury nie zmienie, ale no #pieklomezczyzn bo musimy mega pajacowac i dostosowywać się do kobiet.To my musimy być tacy jakimi chcą nas kobiety.
#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #podrywanie #podryw #uwodzenie
  • 24
@Onaaa20:

Dla kobiet logiczna rozmowa to nuda.


Niekoniecznie, jak jesteś chadem to różowa Ci będzie sypać ciekawostkami z rękawa, powoływać się na zagraniczną literaturę i wchodzić w największe dysputy.

Jak jesteś przegrywem albo przeciętniakiem to w ambitniejszej rozmowie będzie odpisywać "no", "aha", "ok".

Kobiety nie marnują zasobów w postaci czasu na ambitne rozmowy z niebieskimi o niskiej jakości genetycznej.

Logiczne rozmowy na ambitniejsze tematy to sobie zostaw dla kolegów jak tak
@Onaaa20: Też tak mam, dlatego nie mam w ogóle koleżanek. Większość z nich gada o chadach, hybrydach i promkach w hm. Tylko mały procent interesuje się dziedzinami nauki czy innymi wzniosłymi tematami. Dla nich jestem cholernym nudziarzem. #przegryw
@WielkiNos: Tu nawet już nie chodzi o iQ bo logika a emocje to całkiem dwa inne światy.Logiką nie zrozumiesz emocji w tym sęk i dlatego kobiet nie da się zrozumieć logicznie, bo to to istoty emocjonalne tak jak zwierzęta a je tez często ciężko zrozumieć.
@WielkiNos: Tu nawet już nie chodzi o iQ bo logika a emocje to całkiem dwa inne światy.Logiką nie zrozumiesz emocji w tym sęk i dlatego kobiet nie da się zrozumieć logicznie, bo to to istoty emocjonalne tak jak zwierzęta a je tez często ciężko zrozumieć.


@Onaaa20 No tak, bo jak kiedyś jechałam autobusem i kierowca wybiegł na światłach klnąc żeby nawalać po gębie kierowcę samochodu jadącego przed nim to było bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Onaaa20: Nie wiem. Ja nigdy nie miałem koleżanek z racji środowiska (technikum, studia informatyczne, praca w IT), ale teraz jestem na terapii grupowej i tam większość jest kobiet i da radę normalnie porozmawiać, z jedną gadałem sporo o IT, a więc takie techniczne tematy.
@MUREM_ZA_FRYWOLNYM: Próbowałem na żywo ale często dziewuchy się spiesza i facet jak podchodzi to wychodzi na potrzebującego.Chociaz nie powiem najlepsze dziewczyny udało mi się poznać na żywo i moją byłą poznałem w Biedronce przy kasie heh.Jednak jest różnica między tymi kobietami co nie mają aplikacji randkowych a tymi co mają i to ogromna.Jedną poznałem też na targu sprzedawała owoce była ładna i też fajna z charakteru także masz racje Real jest