Wpis z mikrobloga

Bylem w #wojsko na obowiązkowych 10 dniowych cwiczeniach. Mialem zaplacone 130zl dniowki(bo za weekend tez placili) no i miałem dostac wyrownanie z gminy za straty finanowe. W wojsku zarobilem 1300zl, a w pracy zarobilbym 2600zl(licze za 8 dni, bo weekendy mamy wolne i licze za 8h, a nie 11.5h jakie siedzialem w wojsku, bo kwota wyszlaby jeszcze pewnie 1500zl wyzsza). Tak wychodzi ze sredniej z 3 ostatnich miesięcy i taki papier chcieli. Dzisiaj dostalem wyrownanie, nie 1300zl jakie sie spodziewałem, a 95zl xD. Nigdy nie zalatwialem takich spraw, moge jakies odwolanie pisac albo prosic o dokument jak oni to liczyli?
#wku #finanse #kiciochpyta
  • 6
@jerry_owies: ehh, zobacze jeszcze ile kumpel co ze mna robi dostanie, bo zarabiamy prawie identyczne.
Jakbym wiedzial ile to problemów to bym sie inaczej zachowal. Jak mnie wezwą ponownie na cwiczenia to l4 i nara.

Ta kumepl dal odpowiedz moje 95zl vs jego 1800 xD
Brutto zarabiamy tyle samo, on ma jedynie troche wiecej przez to, ze nie skonczyl 26 lat, ale to chyba nie jest 1700zl roznicy xD
źródło: comment_16577127656VFh2HEnOuOeld1784JGBU.jpg
@wiesiu2: nie no teraz to jawny wałek. Nie wiem czy baba z gminy sie pomyliła czy co, ale jutro bede musial specjalnie wstawac po nocce, zeby zdążyć do gminy i ubiegac sie o swoja kase. Nienawidzę załatwiać takich spraw (,)