Wpis z mikrobloga

  • 348
Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Słońce, piasek, kutangi z całego świata i legalna #aborcja i można czuć się spełnioną

Potem wróci do #polska i jakiś Mirek zakocha się w światowej pani i może weźmie ją za żonę. Co z tego że przeorana jak czarnoziem. Przeszłość wszak się nie liczy.

#p0lka #takaprawda #rozowepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow
Pobierz juzwos - Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Sł...
źródło: comment_1657690710ui8hUCNu66Zagy4g60ksRT.jpg
  • 100
@juzwos:

Przeszłość wszak się nie liczy.


no dobra, ale jaką to w zasadzie robi różnicę, jeśli po związaniu się z mirkiem będzie wobec niego fer i nie będzie oczywiście na nic chora?

Bo chyba nie ogarniam z czym Wy macie problem? Jakie to ma znaczenie że kobieta miała wcześniej partnerów seksualnych?

Ma czekać do 40stki na tego jedynego i trzymać dla niego dziewictwo?

Co za katolskie wyprane mózgi, ja #!$%@? XD
@jozef-dzierzynski:

Świat jest #!$%@? właśnie dlatego że znajdują się tacy mircy którzy wszystko zaakceptują i wybaczą.


Jezu jak kisne xD wyobrażam sobie takiego Mirka na pierwszej randce jak pyta swojej przyszłej-niedoszłej "a czy uprawiałaś już seks" a na zdziwiona odpowiedź że "no tak", deklarują że są jej w stanie to wybaczyć xDD

Jesteście sami nie dlatego że kobiety są złe i się ruchajo, tylko dlatego że macie totalnie nasrane w bani,
@larvaexotech: Srolskie nie katolskie. Statystyki jasno mówią, że puszczalskie laski to nie najlepsze partnerki na stały związek (zdradzają i jest większe prawdopodobieństwo rozwodu). Jak ciężko ci zrozumieć, że takie prucie się laski zmienia jej psychikę to weź sobie jakaś prostytutkę za żonę i wmawiaj sobie dalej, że dla ciebie ona się zmieni, że to my mamy nasrane albo że jakaś religia islamska/katolska ma z tym coś wspólnego. Ale nie #!$%@?, że
Jesteście sami


@larvaexotech: od dawna nie jestem lol

Jezu jak kisne xD wyobrażam sobie takiego Mirka na pierwszej randce jak pyta swojej przyszłej-niedoszłej "a czy uprawiałaś już seks" a na zdziwiona odpowiedź że "no tak", deklarują że są jej w stanie to wybaczyć xDD


a kto każe pytać na pierwszej randce? Może nie wiesz, ale ludzie zazwyczaj rozmawiają o takich rzeczach jak swoja przeszłość no i gdybym usłyszał o takiej historii
@larvaexotech: To ta laska o tym pisze publicznie, a nie ja ją o to wypytuje, wiec to ona włazi do moich butów ze swoim łóżkiem. Już pisałem, że bardzo dobrze, że się pruje bo takie baby też są potrzebne i wszystkim o tym mówi bo nikt normalny nie będzie z nią próbował czegoś poważnego.
@pawel0008: Coś w tym jest, zgadzam się z pierwszym zdaniem. Właściwie mój komentarz bił do tych wszystkich komentarzy częstych na wykopie, że posiadanie córki to jest tragedia dla ojca i z góry przegrana sprawa - myślę, że część problemów w relacji z ojcem to często właśnie takie nastawienie, nawet już dziecko to czuje i potem ciężko się czuć pełnowartościową kobietą, skoro własny ojciec cię zlewa. To znaczy nastawienie takie jak mają
  • 0
@Blaskun Swojej (przyszłej) dziewczynie, żonie też powiesz o jakimś epizodzie w swoim życiu, które by cię natychmiast skreślał w jej oczach, tak dla zwyklej uczciwości, czy będziesz wolał o tym nie mówić, żeby dalej żyć szczęśliwie i w spokoju? hmm ciekawy jestem