Wpis z mikrobloga

  • 347
Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Słońce, piasek, kutangi z całego świata i legalna #aborcja i można czuć się spełnioną

Potem wróci do #polska i jakiś Mirek zakocha się w światowej pani i może weźmie ją za żonę. Co z tego że przeorana jak czarnoziem. Przeszłość wszak się nie liczy.

#p0lka #takaprawda #rozowepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow
juzwos - Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Sł...

źródło: comment_1657690710ui8hUCNu66Zagy4g60ksRT.jpg

Pobierz
  • 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@juzwos: to jakie chciałbyś na to "rozwiązanie"?
1. zabronić kobietom korzystać z życia, tak jak chcą?
2. niech zawsze przedstawiają obowiązkowy "rejestr" partnerów z którymi spały?

Na prawde jestem jestem jak chciałbyś zmienić taką sytuację w obecnych czasach? Ustawą?

Według mnie nie da się zmienić, więc dla spokoju ducha lepiej myslec o czyms bardziej wartościowym Mireczku []
@juzwos: to jakie chciałbyś na to "rozwiązanie"?

1. zabronić kobietom korzystać z życia, tak jak chcą?
2. niech zawsze przedstawiają obowiązkowy "rejestr" partnerów z którymi spały?

@pogromca_siebie raczej nie ma tutaj konkretnego rozwiązania, bo zarówno faceci jak i kobiety "zaliczają". Nie mniej nie jest to powód do dumy i rozpowszechniania na blogu jako coś wspaniałego.
@kojiii: no nie wiem, musieliby jej wymyślić i prowadzić insta, zatrudnić kogoś do udawania jej na tym insta, napisać tą książkę... Jeżeli to jest bait, to dobrze przygotowany. Obawiam się, że to jest osoba realna, która jest wzorem dla innych kobiet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChickenDriver: oczywiście że masz rację, i w związku z tym uważam, że zwykle pisanie o tym na wykopie wcale nie wpływa na pomoc w realizacji takiej zmiany.

Realną wartością byłoby aktywne kontaktowanie się z mediami i informowanie, że jako członek społeczeństwa, uważam że takie materiały kierują nas na czysty konsumpcjonizm i hedonizm, co przenosi się na zwiększenie procentu ludzi cierpiących na depresję - więc jako społeczeństwo na tym tracimy.
Oczywiście prywatna