Wpis z mikrobloga

  • 348
Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Słońce, piasek, kutangi z całego świata i legalna #aborcja i można czuć się spełnioną

Potem wróci do #polska i jakiś Mirek zakocha się w światowej pani i może weźmie ją za żonę. Co z tego że przeorana jak czarnoziem. Przeszłość wszak się nie liczy.

#p0lka #takaprawda #rozowepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow
Pobierz juzwos - Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Sł...
źródło: comment_1657690710ui8hUCNu66Zagy4g60ksRT.jpg
  • 100
@stray_dog: no to historia prawdziwa - szkoda mi czasu na czytanie, szukanie i sprawdzanie takiej historii bo z góry wiem, że:
-to może być zwykły fejk napisany za kasę
-to może być historia prawdziwa i co z tego- są różni ludzie niech żyją jak chcą żyć co mi do tego?

Tak czy siak przeglądam sobie mikro dla komentarzy a czasem coś napiszę dla zabicia czasu ale na dużą część historii a
@juzwos: Mam nadzieję że takich kobiet będzie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzenia się spełniają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piękne,wyuzdane kobiety, które nie chcą związków, a tylko sexu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby tylko nie skończyła tak jak poprzednia bohaterka podobnego tekstu, lecząc się na depresję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ciekawe czy jej córki, pójdą
1. zabronić kobietom korzystać z życia, tak jak chcą?


@pogromca_siebie: ale tu nie chodzi o zabranianie czegokolwiek. Każdy niech robi co chce, w granicach prawa oczywiście. Ale niech nie promują w mediach idiotów, niech nie kreują idiotów na jakiś królów życia.
Problemem są takie artykuły czy programy w TV, normalizujące urestwo, czy robiące z debili "normalnych" ludzi
@juzwos: W takim gownolandzie jak Indonezja wystarczy pierdnac w strone grupy loszek i za 2h beda w Twoim lozku, takich maja tam #!$%@? facetow. Artykul z dupy, jesli taka typiara rzeczywiscie istnieje to pewnie robi za portowa dziwke dla starych zaropialych ruskich turystow.
@juzwos: Ale się cucki odpaliły XD ciekawe jaki procent facetów na świecie jest się w stanie tak się rozpruć jak ta laska bo dać dupy to żaden wyczyn.

Ale dobrze, że wszystko robi publicznie. Cała ta promocja puszczalstwa sprawi, że łatwowierne idiotki będą się właśnie tak tym chwalić i później nikt normalny się nie nadzieje na jakiś poważny związek bo czemu mielibyśmy ją traktować inaczej niż stu poprzednich facetów.

Przeszłość ma