Wpis z mikrobloga

  • 347
Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Słońce, piasek, kutangi z całego świata i legalna #aborcja i można czuć się spełnioną

Potem wróci do #polska i jakiś Mirek zakocha się w światowej pani i może weźmie ją za żonę. Co z tego że przeorana jak czarnoziem. Przeszłość wszak się nie liczy.

#p0lka #takaprawda #rozowepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow
juzwos - Kasia to wzór kariery i życia dla waszych córek.
Co więcej trzeba w życiu
Sł...

źródło: comment_1657690710ui8hUCNu66Zagy4g60ksRT.jpg

Pobierz
  • 100
@Nera7: dlaczego nie? Dla facetow byl to powod do dumy od zawsze. Teraz jest i dla kobiet i to boli konserwatystow.

@juzwos: no ale ma racje, to samo dotyczy mezczyzn. I to samo robimy przeciez w Polsce nad Baltykiem czy w Zakopanem, nazywa sie to "osobny wyjazd na urlop" ;)

@Canova: skad takie pomysly? Kobiety coraz czesciej same podrywaja i wybieraja partnerow. I czesto ich zmieniaja.

@chrominancja: otoz
@Nera7: dlaczego nie? Dla facetow byl to powod do dumy od zawsze. Teraz jest i dla kobiet i to boli konserwatystow.


@Aster1981 ja akurat zawsze potępiałem jednych i drugich. Nie uważam to za społecznie dobre i nie powinno się tego propagować jako przykład dla młodego pokolenia. Dla niektórych kończy się to depresją, chorobami wenerycznymi czy innymi przenoszonymi drogą płciową jak np. HIV. Ci którzy wierzą w miłość łatwo mogą dać się
@Nera7: spoko, kazdy ma swoje podejscie do zycia i kazdy propaguje swoje. Natomiast psalem ogolnie o podejsciu wyraznie widocznym w spoleczenstwie. nawet wsrod konserwatystow bylo kidys przyzwolenie by "mlody sie wyszalal" czy "ciezko pracuje/prowadzi firme to mu sie cos weicej od zycia nalezy" (byle z dala od domu i rodziny kochanki trzymal!)
@stray_dog: nie ogarniam co chcesz napisac ani po co, tzn co to mialoby miec do tematu.

Nie pisalem tez niczego o aborcji prawnej. Taki temat chyba w ogole sie nie pojawia w ustawodastwie w UE. A w Polsce nie ma nawet jeszcze aborcji na zadanie chocby do 12 tygodnia, wiec jestesmy mocno w tyle.

A szydzic mozesz z czego chcesz, nic mi do tego. Pisalem tylko ze rownie "puszczalscy" a czesto