Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Tak wszyscy walczą o tą aborcję a właśnie się dowiedziałem że siostra szwagra poroniła w 6 m-cu.

Jest przed 30.
I znam kilkanaście kobiet które mają z tym problem.
I zastanawiam się czy to jakaś plaga czy tylko ja mam takie odczucia.
#rozowepaski
  • 90
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: bo to taka przewrotność losu - te co nie chcą dzieci zachodzą w ciążę, a te co by chciały mają problem zajść i utrzymać ciążę... Nastolatki są wiatropylne a im bliżej/bardziej po 30 tym trudniej
  • Odpowiedz
I zastanawiam się czy to jakaś plaga czy tylko ja mam takie odczucia.


@Sl_w_k_1: Przed 30 to nie ma sie czemu dziwic.Szczegolnie jak to mialo byc pierwse dziecko.

Natury nie oszukasz - im pozniej tym trudniej. Niektore ksiezniczki beda mega zdziwione za jakis czas.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@Sl_w_k_1:
1. Wcześniej byłeś młodszy i Cię to nie interesowało
2. Wcześniej miałeś młodsze towarzystwo, które się nie starało o kaszojady
3. Wcześniej był mniejszy dostęp do informacji, bo Internet nie istaniał
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: żadna plaga, powstawanie nowego człowieka to bardzo skomplikowany proces, nic dziwnego jak coś się #!$%@? na którymś etapie. Szacuje się, że 15-20% ciąż zostaje poronionych, plus te które poroniono przed zgłoszeniem się do lekarza. Po prostu ludzie często o tym nie mówią, szczególnie jak to się stanie na wcześniejszym etapie.
  • Odpowiedz
  • 40
@Sl_w_k_1 tak jak ktoś wyżej napisał, jest naprawdę bardzo dużo poronień ogólnie, to nie jest nic dziwnego tak naprawdę (do 3 miesiąca ciąży), szczególnie że kobiety wcześniej mogą się dowiedzieć że się spodziewają dziecka niż kiedyś.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: nikt z moich znajomych nie poronił w ciągu ost paru lat, także bardziej niż gdziekolwiek indziej bym się doszukiwał związku w tym, że zupelnie przypadkiem wszystkie znają ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak długo po waszym ost spotkaniu/kontakcie doszło do poronienia?
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: nie bardzo czaję o co ci chodziło, ale poronienia są częste - w zasadzie zdrowy organizm jak jest coś nie tak z zarodkiem to go wydali. Większość się dzieje na takim etapie, że kobieta myśli, że to zwykły okres.
  • Odpowiedz