Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek: jak loszka ma 189 to szpilki 15cm + czad 15 cm wyższy od niej w szpilkach = 219cm minimum. Mam nadzieję że pomogłem.
Ehh pamiętam jak miałem w liceum na białej szkole przygodę z dziewczyną co miała 193 a sam mam 180 xD Już jej #!$%@? stanik zdjąłem ale wtedy wszyscy wrócili z jakichś zakupów czy coś ehh. No ale to był 2006 i CAŁKOWICIE inne czasy. Teraz by mnie
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: laseczka powyżej 175/178 to już jest mało atrakcyjne. kiedyś taka 182 chciała ze mną być i czułem się jakby się jakiś gej przymilał ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż była szczupła i miała fajny cyc
  • Odpowiedz
Erich von Däniken twierdził że że związku kosmitów i ludzi powstawali olbrzymi.


@PIAN--A_A--KTYWNA: Olbrzymi żyli tutaj na ziemi razem z nami ale to było dawno temu. Tak samo jak i my był to jeden z wielu eksperymentów obcych cywilizacji. Ale oni wyginęli a my przetrwaliśmy. (Podobno jest to już nasza piąta czy szósta próba - cykliczny reset co około 30 tysięcy lat)
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: wow, ja mam 191, to prawie jak ja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@viollu:

laseczka powyżej 175/178 to już jest mało atrakcyjne. kiedyś taka 182 chciała ze mną być i czułem się jakby się jakiś gej przymilał ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż była szczupła i miała fajny cyc

Gupi, kiedyś się spotykałem z taką 180 - fajna była ( ͡° ͜
  • Odpowiedz