Wpis z mikrobloga

Zainspirowany ostatnim wpisem @DorodnyTucznik na temat wystawienie czegoś za grosze.

To ja w takim razie byłem jeszcze lepszy bo okresie zawyżonych cen na grafikę (styczeń 2021) wystawiłem kartę za 170ziko, gdzie prawie wszystkie latały wtedy po 300-400zł na alledrogo, to janusze potrafili mi bezczelnie pisać że "stówa" i to jeszcze z wysyłką xdddd
Jprdl! (°° w tym kraju takie rzeczy to norma.. człowiek chciał oddać coś za pieniądze takie jakie sam wyłożył a tu najlepiej za darmo i jeszcze podjechać burakowi pod drzwi z tym xddd

Ostatnio sprzedaje też auto za 5k w cenie gruzu ogólnie ale nawet nie poruszam tematu bo to #!$%@? zasługuje na jakiś osobny tag xdd

#januszebiznesu #nosacz #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #bekazpodludzi #olx
  • 1
No szukają barany #!$%@? okazji bez zachowania godności. Ja lubię cepów co silą się żeby mi wytłumaczyc ze to za tą cenę nie pojdzie bo ludzie tego nie kupują (z propozycją zejscia z ceny o 40%), po czym 2 dni pozniej wpada inny chłop i daje pełną kwotę bez targowania się.