Wpis z mikrobloga

#tinder
Jaką macie cenę za subskrypcję w menu gdzie możecie wykupić tę opcję? Ja jeszcze ze 3 dni temu miałem 70,50zł przy opcji na 6 miesięcy. Dzisiaj mam już droższe o około 1 zł. Wydaje mi się, że to jest powiązane z rankingiem w algorytmie tindera, bo przez ostatnie 3 dni wpadły tylko ze 2 pary i 2 lajki i mogłem spaść w rankingu. Jaką macie cenę u siebie?
awitampanstwa - #tinder
Jaką macie cenę za subskrypcję w menu gdzie możecie wykupić ...

źródło: comment_16575625376IcccKMv0VtB4vbS490XWS.jpg

Pobierz
  • 20
@awitampanstwa: Ja w sumie słyszałem, że też kwota jest zależna od wieku, a może nawet i płci. Zakładają, że 30 latek potrafi zarobić więcej niż 20 latek i często dowalają podwyżkę nawet o 100%
@awitampanstwa: Miałem podobnie cenowo. Nie wiem jak teraz, bo nie używam tindera od jakiegoś czasu. 30 lat here. Jeszcze w 2021 roku pamiętam ceny za wszystko były dla mnie minimum 1/3 mniejsze. To nie tylko kwestia inflacji wydaje mi sie. Chyba sama kwota jest mocno skorelowana też z kursem euro.
Ale po co dawać w prawo laskom ktore ci sie nie podobają?


@essos: do czego Ty właściwie pijesz? xD sugerujesz, że może się podobać tylko dziewczyna 9/10 i wyżej, a mniej to nawet nie spojrzysz? Większość ludzi jest przeciętna (czyli dokładnie 5/10- na tym polega przeciętność), ja też- dobrze że OP zdaje sobie z tego sprawę i celuje w osoby na swoim poziomie zamiast się ślinić do modelek.
@Mixxer5: Nie. Sugeruje, ze moga podobać sie tylko 6+/10

A reszeta, to akty desperacji, byle tylko kogoś mieć

I to ze jestes przeciętny nie sprawia, że nagle ktos 5 czy 4/10 ci sie wizualnie podoba