Wpis z mikrobloga

@biesy: Dokładnie, walczysz na wojnie o swój kraj i nagle ktoś kto sobie siedzi w ciepłym domku ryczy
- Mojego pradziadka zabił pradziadek który mieszkał w mieście obok twojego pradziadka i twój pradziadek go raz widział, więc masz morderco przeprosić!

Jeszcze bym zrozumiał jakby cała nacja ukraińska była w to wplątana i zabito 5 mln Polaków, jak naziści w 2 wojnie światowej, ale za 60k robić taki raban? Do tego sami
Dokładnie, walczysz na wojnie o swój kraj i nagle ktoś kto sobie siedzi w ciepłym domku ryczy

- Mojego pradziadka zabił pradziadek który mieszkał w mieście obok twojego pradziadka i twój pradziadek go raz widział, więc masz morderco przeprosić!


@siemankooo: Przecież to jest jakis chochoł totalny

Rodziny ofiar domagają się przede wszystkim pochówków, a nie przeprosin od zwykłych Ukraińców.

Wojna nie jest żadną wymówką na to, że nie potrafią godnie pochować
@Wolfman91: ech już mi się nie chce, nie rozumiesz mojej wypowiedzi i tyle.

Nigdzie nie napisałem że trzeba o tym zapomniec bo za mało Polaków zginęło... chłopie słyszysz siebie?

Przeczytaj ze zrozumieniem o czym napisał OP i o czym ja pisze?
Teraz trwa wojna i trzeba pomagać Ukrainie, a nie wysuwać wzajemne oskarżenia, bo tak 60k Polaków to stosunkowo MAŁO żeby nie pomagać teraz Ukrainie.

I tylko o to chodziło w
@siemankooo: Oni mają wojnę rozumiesz człowieku a więc trzeba ich przeprosić że w ogóle myślimy o Wołyniu a najlepiej to im wyślijmy wasze matki i siostry żeby nie było smutno xd typie oni normalnie żyją, grają w gry, jedzą śmieją się, tracą czas na głupoty jak my. Jedynie ich żołnierze walczą ale to też nie jest wojna jak podczas drugiej wojny światowej że jednego dnia spadało tysiące bomb na jedno miasto,
typie oni normalnie żyją, grają w gry, jedzą śmieją się, tracą czas na głupoty jak my.


@pmub: Na zachodzie Ukrainy, zresztą raczej próbują żyć.
Uważasz, że jakby rosja napadła Polskę i załóżmy nie mamy żadnego sojuszu, to po ustabilizowaniu fronu na Wiśle, żyłbyś sobie normalnie? Serio?

Ukraińcy na redlicie jakoś rozumieją te zbrodnie i przepraszają za nie, i nikt nie pisze, że są kłamstwem. Nawet po raz pierwszy ambasador ukrainy złożył
a to ktoś mówi ze powinna? Tymczasem od kilku dni jakieś polskojęzyczne ukraińskie trolle zamykają Polakom usta żeby broń Boże nic nie pisać o Wołyniu, co to za cenzura.


@pmub: #!$%@? wy piszecie o tym wołyniu co kilka minut... dobra #czarna szkoda nerów
ech już mi się nie chce, nie rozumiesz mojej wypowiedzi i tyle.


@siemankooo: mam wrażenie, że ty po prostu nie rozumiesz o czym mówisz.

Nigdzie nie napisałem że trzeba o tym zapomniec bo za mało Polaków zginęło... chłopie słyszysz siebie?


@siemankooo: a gdzie ja napisałem, że ty napisałeś, żeby zapomnieć o zbrodni XD

Po prostu umniejszasz ludobójstwu na własnym narodzie. Na twoim miejscu skasowałbym ten wpis bo to urąga godności
@Hubalik: Niestety mocno to napisałem, ale dziwisz się? WIększośc ludzi na wykopie ma już dość.
Wołyń tutaj pojawia się co pare godzin od 3 msc, a dzisiaj to właściwie co trzeci wpis to wołyń.

Ja powoli zaczynam mieć w dupie ten wołyń, można podziękować ruskim trollom, udało im się z tragedii wołyńskiej nie tylko skłócić cześc społeczeństwa z Ukrainą, ale nawet Polaków z Polakami. Mają talent dranie.