Wpis z mikrobloga

@Don_Hollywood: co Ty to pier***isz kolejny dzień... Już się ruZki trolu średnio ciebie zaczyna czytać...
Ps. Portalów to babcia ci zapominała zakładać. Na dupę i na głowę, stąd to zidiocenie postępujące.
  • Odpowiedz
@siemankooo a jak 60k to #!$%@? nie ma co kręcić śmigła. Właśnie teraz jest najlepszy moment żeby o tym wspominac bo teraz muszą się liczyć z naszym zdaniem, po wojnie już nie będzie sensu o tym wspominać bo będą mieć nas w dupie tak jak przed wojną.
  • Odpowiedz
@Hubalik: Niestety mocno to napisałem, ale dziwisz się? WIększośc ludzi na wykopie ma już dość.
Wołyń tutaj pojawia się co pare godzin od 3 msc, a dzisiaj to właściwie co trzeci wpis to wołyń.

Ja powoli zaczynam mieć w dupie ten wołyń, można podziękować ruskim trollom, udało im się z tragedii wołyńskiej nie tylko skłócić cześc społeczeństwa z Ukrainą, ale nawet Polaków z Polakami. Mają talent dranie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@siemankooo: nie tylko chodzi o to, że ginęli tylko w jaki sposób. Wam juz na punkcie tej Ukrainy popalilo styki. Głębiej im w tyłki już wejść nie możecie, a własny interes narodowy i historię zniżacie do poziomu dna. Jeszcze trochę i żony im oddacie bo przecież walczo z ruskimi. Żenada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siemankooo: wszystko teraz będziemy usprawiedliwiać wojną, którą sami Ukraińcy mają gdzies bo liczy się kasa. Ściągnęli 100 tysięcy aut z Polski żeby zarobić bo im cło znieśli, a jak wróciło clo to zablokowali przejście graniczne u nas i prostes robili bo hajs się nie będzie zgadzał xDDD
  • Odpowiedz
  • 5
@siemankooo Aaa czyli jak zabili 60 tys. Polaków to nie ma sensu o tym mówić i tego upamietniac, bo to nie dobre jest. Wstyd mi za takich ludzi jak ty. Nasi dziadkowie i pradziadkowie oddawali życie za wolność i za ten kraj, a taki smark mówi, żeby mieć to w dupie, bo Ukraincom się przykro zrobi. Żenada typie.
Ukrainie pomagamy najwięcej ze wszystkich krajów, a to, że pamiętamy historie nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@biesy Taaa, Andrzej Młynarz i Włodzimierz Zieliński teraz walczą na Ukrainie i nie mają czasu. Ale mieli czas gloryfikować nazizm, który Rosja wykorzystuje jak pretekst do wojny.
  • Odpowiedz