Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna stwierdziła ostatnio, że na początku znajomości się jej nie podobalem fizycznie tylko zaiskrzyło po czasie gdy poznała mój charakter. Powiedziałem, że miałem dokładnie tak samo, że na początku też mi się nie podobała, ale gdy ja poznałem bliżej to mi się zaczęła podobać i dopiero wtedy ją zaprosiłem na randkę. To było jakoś po kilku miesiącach koleżeństwa.

I wiecie co? obraziła się na mnie, bo myślała że od początku byłem w niej zauroczony xD
Teraz przechodzę przez ciche dni, dajcie mi wysiąść z tej karuzeli hipokryzji xD Przecież powiedziałem dosłownie to co ona, ja też mam się obrazić? Nie rozumiem kobiet

#logikarozowychpaskow #zwiazki #cichedni

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cbbff9c1aeabaedad9a143
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 142
  • Odpowiedz
kobieta "działa nielogicznie" bo wy porównujecie jej zachowanie do waszego możliwego w analogicznej sytuacji i jeśli jest ono inne niż wasze to z marszu staje się nielogiczne bo wasze zachowanie domyślnie, z racji waszej przyneznosci do męskiej płci, staje się logiczne.


@AlienFromWenus: czyli ty nawet nie wiesz co oznacza słowo "logika", że coś może być faktycznie obiektywne a nie wynikające z tego co sama sobie pomyślisz xD
  • Odpowiedz
@s---k: ja mojej ostatnio zrobiłem zwarcie, jak powiedziałem, że polki wcale nie są takie ładne jak myślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak, co ty gadasz, są ładne ...
  • Odpowiedz
@sepuqqu: przez "monopol wyglądowy" mam na myśli to, że faktycznie to kobiety głównie zdobywają zainteresowanie mężczyzn wyglądem a nie odwrotnie (co oczywiście jest dużym uproszczeniem, bo wiadomo że obie płci zwracają uwagę na wygląd, a od jednostki zależy jak bardzo).

@hamuj_sie_hamuj_sie: każdy ma trudno na swój indywidualny sposób i w różnych kwestiach. Ja skupiłam się na aspekcie tego, co może być przyczyną jej zachowania. Nie znaczy to, że ona ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wsn123: ale ten wykres za bardzo o niczym nie świadczy, bo to są wyniki z apki randkowej. Tam jest średnio 10 razy więcej facetów więc też dużo wiecej tych nieaktrakcyjnych. Do tego nieaktrakcyjni faceci czesto i tak nie mają kompleksow na tle wyglądu i wrzucają niekorzystne zdjęcia.
  • Odpowiedz
@nika_blue: To nie jest kwestia tylko aplikacji. Było wiele badań na ten temat - nawet takie w realu z grupą ludzi i wyniki się pokrywają. Kobiety są znacznie bardziej krytyczne wobec wyglądu mężczyzn niż mężczyźni kobiet.
  • Odpowiedz
  • 0
teraz weź to wytłumacz wszystkim gamoniom, którzy mają za złe, że kobiece zainteresowania kręcą się jedynie wokół ich wyglądu, mody i kosmetyków, a nie rzeczy bardziej rozwijających ( ͡° ͜ʖ ͡°) gamonie zapominają, że kobiety nie interesują się tym bo tak działa ich płeć, tylko dlatego, że jako dziewczynkom wmawia się im że "są śliczne" "taka ładna dziewczynka a taka niegrzeczna" itp i to potem odbija się w
  • Odpowiedz