Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna stwierdziła ostatnio, że na początku znajomości się jej nie podobalem fizycznie tylko zaiskrzyło po czasie gdy poznała mój charakter. Powiedziałem, że miałem dokładnie tak samo, że na początku też mi się nie podobała, ale gdy ja poznałem bliżej to mi się zaczęła podobać i dopiero wtedy ją zaprosiłem na randkę. To było jakoś po kilku miesiącach koleżeństwa.

I wiecie co? obraziła się na mnie, bo myślała że od początku byłem w niej zauroczony xD
Teraz przechodzę przez ciche dni, dajcie mi wysiąść z tej karuzeli hipokryzji xD Przecież powiedziałem dosłownie to co ona, ja też mam się obrazić? Nie rozumiem kobiet

#logikarozowychpaskow #zwiazki #cichedni

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cbbff9c1aeabaedad9a143
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 142
  • Odpowiedz
@nika_blue: Nieatrakcyjne kobiety jeszcze częściej wrzucają niekorzystne zdjęcia, za które dostają pozytywną reakcje. O czymś takim wielu nawet przystojnych mężczyzn może tylko pomarzyć. Na aplikacjach randkowych jest więcej mężczyzn niż kobiet, dlatego że kobiety w prawdziwym życiu mają więcej zainteresowanych nimi mężczyzn, więc po prostu nie muszą z nich korzystać. Więcej mężczyzn oznacza też dużo więcej tych atrakcyjnych
wsn123 - @nika_blue: Nieatrakcyjne kobiety jeszcze częściej wrzucają niekorzystne zdj...

źródło: comment_1657557744b4TXEKJg0aymvGzQlyFKBa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie ważne jak bardzo baba by nie chciała, byś kochał ją za charakter, wciąż będzie szacować swoją wartość na podstawie wyglądu. Powiesz babie, że jest głupia - #!$%@? się, ale to minie. Powiesz, że jest brzydka - momentalne poczucie wartości = 0. Natura.


@Anhezjel: Dokładnie. Tak było, jest i będzie. Bo główna niepewność siebie kobiet płynie właśnie z wyglądu. Czemu się tak strasznie operują, przerabiają, malują, myślą co w sobie zmienić?
  • Odpowiedz
Kiedy usłyszała od Ciebie, że wcale nie była dla Ciebie atrakcyjna zareagowała intensywniej niż Ty, bo dla niej to ważniejsza kwestia.


@Krolowa_Nauk: gówno prawda, takie słowa bolą niezależnie od płci. To, że mężczyzna tego nie przyzna otwarcie, to nie znaczy, że to spłynie po nim, jak po kaczce.
  • Odpowiedz
LubieżnaJulka: Nie proś, nie kajaj się, nie przepraszaj, nie skamlaj. Nie bądź frajerem,
Wyszła na ring i dostała strzała z szczerości. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Nauczy się na drugi raz, aby nie #!$%@?ć takich głupot. Poczekaj na spokojnie, wykorzystaj ten czas ciszy i spokoju, gdy nic Ci nie brzęczy nad uchem. Później za tym zatęsknisz.

---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
Kiedy usłyszała od Ciebie, że wcale nie była dla Ciebie atrakcyjna zareagowała intensywniej niż Ty, bo dla niej to ważniejsza kwestia.


@Krolowa_Nauk: Dokładnie! Dla kobiet wygląd to ważniejsza kwestia! xD Krolowa_Bluepilla
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: U ludzi występuje dymorfizm płciowy i inne normy kulturowe dla kobiet i męzczyzn, więc naturalne jest, że nie da się osiągnąć idealnej symetrii w relacji. Jeśli np. ty oczekujesz od swojej dziewczyny, że będzie miała długie, ładne włosy i nosiła sukienki, bo zgrabnie w nich wygląda, to normalne jest, że ona powinna oczekiwać tego samego od ciebie? Nie? Ohh.. jakie to nielogiczne ze strony mężczyzn.

Nigdzie nie usprawiedliwiam zachowania dziewczyny
  • Odpowiedz