Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna stwierdziła ostatnio, że na początku znajomości się jej nie podobalem fizycznie tylko zaiskrzyło po czasie gdy poznała mój charakter. Powiedziałem, że miałem dokładnie tak samo, że na początku też mi się nie podobała, ale gdy ja poznałem bliżej to mi się zaczęła podobać i dopiero wtedy ją zaprosiłem na randkę. To było jakoś po kilku miesiącach koleżeństwa.

I wiecie co? obraziła się na mnie, bo myślała że od początku byłem w niej zauroczony xD
Teraz przechodzę przez ciche dni, dajcie mi wysiąść z tej karuzeli hipokryzji xD Przecież powiedziałem dosłownie to co ona, ja też mam się obrazić? Nie rozumiem kobiet

#logikarozowychpaskow #zwiazki #cichedni

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cbbff9c1aeabaedad9a143
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 142
@AnonimoweMirkoWyznania: zmusza Cię do przeprosin za to co sama do Ciebie powiedziała. #!$%@? kolejne shit-testy, czemu lochy nie mogą być normalniejsze. Nie przepraszaj przede wszystkim, bo straci do Ciebie szacunek. Nie zachowuj się też jak #!$%@? i jej nie wytykaj. Zajmij się sobą w ciche dni, ona wbrew pozorom bardziej będzie cierpieć niż Ty. Jak zobaczy, że nie reagujesz to na drugi raz będzie wiedzieć, że takie zachowanie z jej strony
@AnonimoweMirkoWyznania: jest to absurdalne, ale nie do końca. Świat wmawia nam poprzez wiele środków przekazu, że główną wartością kobiety jest wygląd. Ty jako mężczyzna masz ten komfort, że wygląd to tylko część tego, co rzutuje na Twoją wartość, podczas gdy jest duża szansa, że u niej wygląd to podstawa. Jeśli przez praktycznie całe Twoje życie jesteś w różnym stopniu seksualizowany, to potem nieświadomie sam doszukujesz się swojego największego sukcesu w tym,