Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Frygus96: Zrobiłem trochę więcej, a mianowicie :
1. Część oszczędności które trzymam na giełdzie włożyłem w firmy skandynawskie i z Europy Środkowo-Wschodniej
2. Przestałem kupować zarówno Chińskie jak i Rosyjskie produkty, a także patrzę często kto jest właścicielem firmy, jakie wartości promuje firma i czy czasem nie ma jakiś powiązań z Rosją
3. Od początku wojny mam ustawiony cykliczny przelew na konto Narodowego Banku Ukrainy
4. Postów na temat Rosji i
@Aplikacja_TelaDei od rozpoczęcia wojny na Ukrainie minęło już pół roku, czyli za 70cos lat już mogą zbijać piąteczki z orkami, nie? #!$%@? tam, przecież to tylko jedno z tysięcy zamordowanych dzieci, które nie będzie musiał tego oglądać XD
@Aplikacja_TelaDei: Teraz wrzuć takie fotki z Iraku oraz Afganistanu, gdzie siły zbrojne RP wspomagały działania Amerykanów. Odkrycie roku - cywile też giną podczas wojny... W bombardowaniach Iraku przez USA też ginęli cywile. Amerykanie też mieli przypadki likwidacji nieuzbrojonych cywili. Ten wpis ma tyle sensu co wpisy Korwina o tej wojnie. Nikt tutaj nie akceptuje tego co dzieje się na Ukrainie dlatego Polska i inne państwa wysyłają tam poza wsparciem militarnym pomoc