Wpis z mikrobloga

@Aplikacja_TelaDei: zgadzam się że nie powinniśmy stać z boku dlatego wysyłamy broń i pomoc medyczną i finansową, natomiast co dla ofiar i ich rodzin nie ma znaczenia ale z prawnego punktu widzenia to co robią rosjanie na ukrainie to zbrodnia wojenna natomiast banderowcy na wołyniu popełniali ludobójstwo
  • Odpowiedz
eśli natomiast dziś jesteśmy w stanie akceptować mordowanie dzieci i innego rodzaju barbarzyństwo to pokazuje to jedynie że od zbrodniarzy odpowiedzialnych za Rzeź Wołyńską nie wiele nas różni


@Aplikacja_TelaDei: Ale kto akceptuje to barbarzyństwo które się dzieje obecnie na naszą wschodnią granicą? Nawet jeżeli ktoś taki się znajdzie, to od razu jest mieszany z błotem i słusznie, stanowisko w tej sprawie jest jasne. Niestety odnośnie Wołynia, stanowisko na ogół jest
  • Odpowiedz
@vismaiorr: Aktualnie na Ukrainie zginęło kilkadziesiąt tysięcy osób. Masz jakieś statystyki ile ofiar na Wołyniu było ofiarą tortur, czy uważasz że całe 100 tysięcy było torturowane? Rosjanie też dziś torturują Ukraińców i bywa że swoje zbrodnie wojenne dokumentują i wrzucają do sieci. A czy coś jeszcze chcę powiedzieć? Tak chcę, dla mnie zbrodnia to zbrodnia i ludzi którzy dziś przymykają oko na Ukrainę stawiam jedynie parę szczebelków niżej w piekielnej
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: żałosny rewizjonizm historyczny prowadzony od czasu wojny przez ukrainskie trolle jest zadziwiający. nie uda sie wam postawić znaku równości i nie wprowadzicie żadnej symetrii bo, to zupełnie inne sprawy. pogłębicie tylko konflikt.

i po co wyjeżdżasz z ofiarami całej wojny. przypomnę, że Polska w trakcie 2ws odniosła największe straty biologiczno- materialne na całym świecie i co związku z tym ?

poczytaj ukrofiu lepiej, ale i tak do takich łbów nic nie trafia. ukraina mentalnie, jest na równi z rosją. i to was najbardziej
  • Odpowiedz
oczywiście moderator usuwa, nie wygodne wpisy. a pisałem, tylko żeby autor napisał ile zginęło osób w buczy, bo na wołyniu 60-100 tys przez tortury ostrymi narzędziami i gwałty z przyczyn czysto ideologicznych i chorej nienawiści. nie przez bomby i pociski jak w buczy.
  • Odpowiedz
@zeMadafaka: Rozumiem, twoim zdaniem ta dziewczynka i inne dzieci to ofiary które jesteś w stanie poświęcić na ołtarzu. Mam nadzieję że nie masz młodszej siostry i nigdy Cię nic takiego nie spotka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
i eot, bo nie będe mentalnosci wschodu zmieniał na siłe.

@vismaiorr: no czytając wypociny twojego zakutego prorosyjskiego łba to tej wschodniej mentalności już się raczej nie pozbędziesz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Aplikacja_TelaDei: "Jeśli natomiast dziś jesteśmy w stanie akceptować mordowanie dzieci i innego rodzaju barbarzyństwo to pokazuje to jedynie że od zbrodniarzy odpowiedzialnych za Rzeź Wołyńską nie wiele nas różni"

Największa głupota jaka przeczytałem na tym portalu od dawna. Gratuluję
  • Odpowiedz