Wpis z mikrobloga

Przygotowani na blackout na jesień? Macie zapas wody, jedzenia, gotówki, jakiś pomysł co będziecie robić przez kilka dni bez kąkutera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak komuś się podobał Big Short, to polecam obejrzeć Blackout - https://www.imdb.com/title/tt11470588/

Zanim napiszecie „co ty #!$%@?, jakie braki prądu, w tych czasach, niemożliwe”, to zobaczcie co się już dzieje na Sri Lance, jaki pogrom uczynił COVID i jak wydawało się, że Putin się nie dopuści do ataku na Ukrainę, teraz się pojawia powoli info że brakuje opału w elektrowniach…

Myślcie mądrze o swoim przetrwaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #itsover
  • 37
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach #!$%@? się drugi samolot
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvn24
o #!$%@? to nie film
mame mame chodź szybko wojna mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata i ma na działce przygotowaną piwnicę z zaopatrzeniem na takie okazje
MATI SZYPKO PAKUJCIE
@WiktorekS: możliwe że i to dołożyło swoją cegiełkę, czytałem że tam chcieli eko nawozy wprowadzić na siłę i wszystko się #!$%@?ło bo były jakieś bardzo drogie. Rolnictwo to był ich spory segment gospodarki, covid też dołożył kilka groszy bo turystów nie było. Tak mi się coś pamięta, bo czytałem o tym kilka dni temu.
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: zastanawia mnie, czy naprawdę wierzysz w te szurskie wysrywy, czy tylko trolujesz. Moze zrobimy jakiś zakladzik i jak na jesieni nie zostaniemy na kilka dni bez prądu do kąkutera, to przelejesz jakaś grubsza sumkę na np. jakies schronisko dla zwierząt? a jak bedzie, to ja przeleje
@maniek74: Prawdopodobieństwo oceniam na 50%, jak skończy się wojna, to nie będzie tematu, NS2 zostanie jednak odpalony i dalej będzie kupowanie surowców od Rosji jak gdyby nigdy nic. Jak Europa pójdzie w zaparte i nie pójdzie na warunki Putina, to czeka nas kryzys energetyczny na zimę, proste. Ja tylko ostrzegam, żeby potem nie było płaku płaku, bo w sklepie nie ma żarcia, w krainie nie ma wody, i co robić (