Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#junak #motocykle #motoryzacja #motocykle125

Witam mam pewien problem serwisem Junaka w Kamiennej Górze. Właściel sklepu posiada również serwis Junaka , co ciężko nazwać serwisem poprostu robi te przeglądy w swoim prywatnym garażu. Ale do rzeczy 3 tyg temu dzwonię mówię jest problem licznik nie działa. Serwisant to żaden problem jest na ślimaku naprawię . Za tydzień jadę na przegląd gwarancyjny 300 km okazuje się że jest elektroniczny i trzeba zamówić nowy. Oki mówi że zamówi i karze dzwonić za tydzień. Dzwonię mowi nie ma , dzwonię na drugi też nie ma . Rozmowa wygląda tak Dzień dobry dotarł licznik serwisant nie pytam się to kiedy będzie niech się Pan określi słyszę Panie nie zawracaj mi dupy składaj skargę. Super podejście pisze do Junaka wysyłam nagranie czekam na interwencję a oni grożą mi sądem za rozmowę nagrałem. Tak że polecam kupić Junaka jak ktoś ma mało problemow w życiu
  • 22
rozmowy bez poinformowania i zgody drugiej strony można nagrywać jedynie na własny użytek (o ile jesteś uczestnikem rozmowy). Powinieneś napisać do Junaka z opisem sytuacji i cytatami wypowiedzi z rozmowy, nie przesyłać całego nagrania. Zawsze możesz wspomnieć (gdyby Junak miał wątpliwości), że w razie czego dysponujesz nagraniem rozmowy na użytek własny (na co zezwala prawo).
@FuriousPredators: rozwiązaniem jest zmiana serwisu. A nagrywanie serwisanta bez jego wiedzy i od razu wysyłanie rozmowy to takie iks de. Niezbyt mądry ruch. Pomijając fakt, że według strony Junaka w Kamiennej Górze nie ma ich serwisu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@persona-dafta: Taka odp dal mi Junak
Dzień dobry. Przepraszam ale zgodnie z obowiązującymi przepisami nagrywanie rozmów bez poinformowania o tym osoby nagrywanej jest niedozwolone - z tego co wiemy, to przed dokonaniem nagrania nie poinformował Pan o tym fakcie osoby nagrywanej. W związku z powyższym nie odsłuchamy przesłanego nagrania jak również będziemy prawdopodobnie zmuszeni do poinformowania o tym fakcie firmę z Kamiennej Góry - oczywiście musimy to wcześniej skonsultować z naszą
@FuriousPredators: odpusz Junakowi że w świetle prawa możesz rejestrować każdą rozmowę w której uczestniczysz (bo masz prawo do informacji w tej rozmowie zawartej), bez informowania przeciwnejcstrony. Delikatnue zwróć im też uwagę że wiadomość otrzymana od nich może nosić znamiona zastraszania i że uprzejmie prosisz o odniesienie się do meritum sprawy niska jakość sieci dealerskiej, uchylanie się od odpwoedzialności za usługę. Skontaktuj się też z rzecznikiem praw konsumenta, może będzie mógł podpw9edzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Podstarzaly_Mandalorianin: Napisałem czy oni tak serio bo dla mnie to afera na siłę i by również z prawnikiem skonsultowali czy jak serwis odmawia naprawy poprzez słowa nie zawracaj mi Pan dupy. Czy to jest w ich standardzie to mi odpisali tak

Dla Pana być może afera a dla nas działanie niezgodne z przepisami. Nagrywanie rozmów, publikacja wiadomości, itp. jest niezgodna z przepisami. Firma w Kamiennej Górze nie jest naszą firmą, to