Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#junak #motocykle #motoryzacja #motocykle125

Witam mam pewien problem serwisem Junaka w Kamiennej Górze. Właściel sklepu posiada również serwis Junaka , co ciężko nazwać serwisem poprostu robi te przeglądy w swoim prywatnym garażu. Ale do rzeczy 3 tyg temu dzwonię mówię jest problem licznik nie działa. Serwisant to żaden problem jest na ślimaku naprawię . Za tydzień jadę na przegląd gwarancyjny 300 km okazuje się że jest elektroniczny i trzeba zamówić nowy. Oki mówi że zamówi i karze dzwonić za tydzień. Dzwonię mowi nie ma , dzwonię na drugi też nie ma . Rozmowa wygląda tak Dzień dobry dotarł licznik serwisant nie pytam się to kiedy będzie niech się Pan określi słyszę Panie nie zawracaj mi dupy składaj skargę. Super podejście pisze do Junaka wysyłam nagranie czekam na interwencję a oni grożą mi sądem za rozmowę nagrałem. Tak że polecam kupić Junaka jak ktoś ma mało problemow w życiu
  • 22
  • Odpowiedz
@FuriousPredators: jeden serwis leciał w ciula na maksa, nie dotrzymywal terminu, chamskie rozmowy, zawyżenie kosztów naprawy, etc. Sprawa oparła się o radcę, załatwiona polubownie bo Janusz obsrał zbroję jak dostał pisemko od racucha. Drugi serwis był bardzo, bardzo spoko (ten przy salonie Suzuki w Warszawie), kultura, rzetelna informacja, etc., ale pan Huidobrysprzedawca w dalekich chinach nie potrafił wysłać właściwej części przez dwa miesiące, ostatecznie serwis za moją zgodą z mojej obudowy
  • Odpowiedz