Wpis z mikrobloga

W czwartek obok mojego domu przechodziła pielgrzymka (chyba na częstochowe szli) Jak zawsze szły dziesiątki/setki osób, to tym razem (nie licząc księży), szło może kilkanaście osób. Jest nadzieja dla tego kraju
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: Na tegorocznej pielgrzymce Radia Maryja oprócz Maliniaka byli m.in. Czarnek, Ziobro, Ardanowski, Jackowski i Kempa, a jako gość wystąpił zespół Bayer Full. Świerzyński oficjalnie podziękował Rydzykowi za zaproszenie.
A kazania wygłaszali gdański biskup pomocniczy Wiesław Szlachetka i arcybiskup przemyski Adam Szal.
https://www.onet.pl/informacje/onetslask/nie-tylko-prezydent-ci-politycy-byli-na-pielgrzymce-radia-maryja-zdjecia/9gwmcbj,79cfc278
  • Odpowiedz
Ja dodam coś od siebie. Usiadłem, zacząłem oglądać transmisje z JG. Śpiew, Bayer full, modlitwa, mohery i Rydzyk, jest ok. Sam swego czasu jeździłem na różne imprezy modlitewne. Ale potem pokazali ze idzie Dudeł, gdzieś tam stoi Czarnek i inne pisowskie qrwy. Wyłączyłem telewizor.
  • Odpowiedz
u mnie wciąż na czele jest nieludzkie prawo o torturowaniu kobiet, ale fakt, sprawa Kurskiego jest taką wisienką na tym gównianym torcie.


@Hrjk: Ale sprawa Kurskiego nie jest w niczym wyjątkowa bo kościół dawał za pieniądze rozwody jeszcze na długo przed. Trzeba było tylko mieć pieniądze i znajomości.
  • Odpowiedz
  • 1
@byz45 znam wiele osób, które przestały chodzić na mszę, ale mimo wszystko odwiedzają kościół, żeby się spokojnie pomodlić, bo są głęboko wierzący. Nie pasuje im tylko to g---o, które się wylewa z mord tych p-------w ukierunkowanych politycznie...
  • Odpowiedz