Wpis z mikrobloga

@Tomsz1989: posterować? Co niby to znaczy? ah, no tak. Ja nikim nie muszę sterować. Rozumiem jednak, że Ty masz taki przymus i Tobą musi ktoś sterować byś wiedział co masz myśleć. Nie moja sprawa. Niestety tak właśnie działa każda religia czy wyznanie. Byłem w kilku i to zawsze działało. Sterowano wyznawcami by nie musieli sami myśleć. Kapłan zawsze wie lepiej jak masz żyć
@#!$%@?: dlaczego bezczelnie manipulujesz? Na zdjęciach z późniejszych godzin zapełnione są całe błonia. Ten kłamliwy post został dodany jedynie w celu podbudowania antyklerykalnych poglądów mniej inteligentnej części wykopu
@#!$%@?: Jak porównujesz wydarzenie z różnych lat, to porównuj je z tego samego ich momentu - jeśli zaczynały się o tej samej godzinie, to porównujesz godzinę 12:00 z roku 2015 z godziną 12:00 z roku 2022. A nie że porównujesz godz. 12:00 z roku 2015 z godz. 8:13 z roku 2022.
@Hrjk: podobnie było z szerszą rodziną mojej żony. Jeszcze z 7-8 lat temu, mimo, że są dość liberalni to wszyscy co niedzielę byli w kościele i krzywo na mnie parzyli bo "odciągam ich córkę od Boga i kościoła". Zdarzało się, że narzekali na proboszcza ale i tak już późną jesienią regularnie sprawdzali czy jest już plan na kolędę bo jak to księdza nie zaprosić.

Od kilku lat owszem zdarza się ale
@#!$%@?: chyba kiedys chodzila bo wszyscy chodzili i by "gadali" gdyby nie chodzila, teraz zauwazyla ze kazdy ma w dupie czy sasiad chodzi czy nie do kosciiola, wiec nie chodzi bo jej sie nie chce, a nie ma z tego tytulu zadnych konsekwencji
@#!$%@?: ale ciekawe o której godzinie to po prawej stronie było wykonane? A może bylo wykonane dzień wcześniej i ci na zdjęciu robili nockę żeby mieć jak najlepsze miejsca?
@#!$%@? piękny fake. Ja też zrobię fotkę następnym razem przed koncertem Podsiadło tak 5min po otwarciu bramek i wrzucę do neta że pustki.
W czwartek obok mojego domu przechodziła pielgrzymka (chyba na częstochowe szli) Jak zawsze szły dziesiątki/setki osób, to tym razem (nie licząc księży), szło może kilkanaście osób. Jest nadzieja dla tego kraju
@#!$%@?: Na tegorocznej pielgrzymce Radia Maryja oprócz Maliniaka byli m.in. Czarnek, Ziobro, Ardanowski, Jackowski i Kempa, a jako gość wystąpił zespół Bayer Full. Świerzyński oficjalnie podziękował Rydzykowi za zaproszenie.
A kazania wygłaszali gdański biskup pomocniczy Wiesław Szlachetka i arcybiskup przemyski Adam Szal.
https://www.onet.pl/informacje/onetslask/nie-tylko-prezydent-ci-politycy-byli-na-pielgrzymce-radia-maryja-zdjecia/9gwmcbj,79cfc278
Ja dodam coś od siebie. Usiadłem, zacząłem oglądać transmisje z JG. Śpiew, Bayer full, modlitwa, mohery i Rydzyk, jest ok. Sam swego czasu jeździłem na różne imprezy modlitewne. Ale potem pokazali ze idzie Dudeł, gdzieś tam stoi Czarnek i inne pisowskie qrwy. Wyłączyłem telewizor.
u mnie wciąż na czele jest nieludzkie prawo o torturowaniu kobiet, ale fakt, sprawa Kurskiego jest taką wisienką na tym gównianym torcie.


@Hrjk: Ale sprawa Kurskiego nie jest w niczym wyjątkowa bo kościół dawał za pieniądze rozwody jeszcze na długo przed. Trzeba było tylko mieć pieniądze i znajomości.
@byz45 znam wiele osób, które przestały chodzić na mszę, ale mimo wszystko odwiedzają kościół, żeby się spokojnie pomodlić, bo są głęboko wierzący. Nie pasuje im tylko to gówno, które się wylewa z mord tych pedofilów ukierunkowanych politycznie...