Wpis z mikrobloga

#e46 #styling32 #felgi #motoryzacja
Witam Panów,
zakupiłem felgi styling 32 od e39
przód: 8jx17 et20
tył: 9jx17 et26
chce je wpakować do e46 sedan, wejdzie na tył z oponą 245/40/17 bez problemu, czy będzie trzeba rolować nadkola?
Chętnie posłucham rad osób doświadczonych w temacie, przekopałem sporo wątków na forum ale informacji nie znalazłem :(
  • 14
@WykopanyDzon: akurat 245/40/17 opona na te felgę raczej wejdzie bez problemu, bo poprzednio 235/40/17 siedziała,
no nic chyba dopóki nie podjadę do wulkanizacji to się nie dowiemy jak to będzie irl wyglądało, chętnie wrócę jutro z informacją zwrotną czy udało się to dograć czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WykopanyDzon: aktualnie mam styling 68 r17 i dystans 20mm, trochę zapasu jest to może styknie :D
Najwyżej sam bez pasażerów będę jeździł, w sumie nic nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WykopanyDzon @sha128:
Wracam z aktualizacją, byłem w wulkanizacji i założyliśmy starą oponę 245/40/17, ogólnie wszystko siedzi tylko wystarczy gwint podkręcić trochę do góry, bez podkręcenia ledwo co mieści się kartka papieru pomiędzy błotnik, a oponę, więc niezbyt bezpiecznie.
Pytanie do was: czy opona wygląda na balon? pokombinować coś z węższymi oponami i robić naciąg? co o tym myślicie?
*ps: będą malowane proszkowo niebawem na inny kolor
Pobierz yachu33 - @WykopanyDzon @sha128:
Wracam z aktualizacją, byłem w wulkanizacji i założ...
źródło: comment_1657528770HG8B0KUsFB1tPSsvsdCphc.jpg