Wpis z mikrobloga

Jedno z największych kłamstw dzieciństwa? "Polki są najpiękniejsze na świecie". LOOOOOOL
Od kilku dobrych lat mam okazję poznawać dziewczyny z całego świata i stwierdzam, że Polki są co najwyżej przeciętne.
#przegryw #heheszki #tinder #p0lka
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@America: Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia, ale jak dla mnie słowianki są średnie, mało jest kobiet jakiś mega brzydkich i mało super ładnych, to samo Azjatki. Natomiast uważam że reszta kobiet albo super ładne albo brzydkie, nie ma "średnich" jak u nas, ale za to latynoski swoimi proporcjami ciała biją na głowę inne kobity.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: yyy no to czemu na na przykład instagramie większość kobiet które obserwuje są z uwaga Niemiec? A P0lke jakąś seryjnie ładną ciężko jest znaleźć może 2 na 10 i czasem mam wrażenie, że obserwują je typy tylko dlatego bo łatwiej spermić do kogoś w ojczystym języku xD
  • Odpowiedz
Polki brzydsze niż skandynawki ale dużo ładniejsze niż np. Włoszki.


@wihajsteer: posiedzialem ostatnio troche w Norwegii i stwierdzam ze opinie o mega urodzie tamtejszych kobiet sa grubo przesadzone. Owszem, duzo ladnych, biegaja, jezdza na rowerze, problem w tym ze kraj wyglada jak mokry sen Hitlera, po pewnym czasie wymiotowac sie chce od blond wlosow wszedzie

w latach 90 gdzie niebyło dostępu do tyłu zabiegów, kosmetyków czy siłowni słowianki miały lepszą pozycję na starcie. Ale dzisiaj odpowiednio dbając o siebie można dużo więcej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Slimac: Polki w latach 90 przede wszystkim były chudsze bo nie miały jak się paść na fastfoodach, poza tym może nie uderzyła im jeszcze woda sodowa do głowy od zachodniego stylu życia, który z biegiem lat zaczął promować brzydotę i niedbalstwo
  • Odpowiedz
Mniej wiecej prawda. Polki startowo maja niezle, tylko ze kolo 25 roku zycia metabolizm sie zmienia i bardziej niz to co natura dala wychodzi dbanie o siebie, a z tym slabo, wiec potrafia sie nagle roztyc... Polacy zreszta tez.

Zdecydowanie nie pomaga tragiczna polska kuchnia, w praktyce przeladowana smazonym miesem, tluszczem, malo warzyw, owocow, ryb, jak sie do tego dorzuci serniczek lub cos innego z cukrem to juz w ogole dramat, no
  • Odpowiedz
@bezbekpol: ja w sumie bym jeszcze dodal ze w Polsce jest bardzo niski poziom kultury aktywnosci fizycznej a takze gigantyczna tolerancja nadwagi [wrecz jest chwalona, obawiam sie ze dla wiekszosci rodzicow i babc idealne dziecko to taki paczek co zawsze prosi o dokladke]. Na codzien tego nie widac, ale jak sie wraca np ze skandynawii to czekajac na samolot do Polski czlowiek przezywa szok, bo jakos nagle twarze ludzi dookola
  • Odpowiedz
@America: moja pierwsza robota w Holandii to była rzeźnia. O 22 giej podeszła do mnie Holenderka pytać się czy zostanę na nadgodziny. Wyglądała dokładnie tak samo jak świnie które wsadzali do maszyny. Niewiele brakło i też by w tej maszynie skończyła. To tyle jeżeli chodzi o urodę Holenderek. Niemki niewiele lepsze, bardzo duży odsetek rudych tłustych bab. Szwedki to dramat, pół roku w Szwecji przesiedziałem i mit chcącej blondyny padł.
  • Odpowiedz