Wpis z mikrobloga

  • 15
@America w latach 90 gdzie niebyło dostępu do tyłu zabiegów, kosmetyków czy siłowni słowianki miały lepszą pozycję na starcie. Ale dzisiaj odpowiednio dbając o siebie można dużo więcej zyskać. Taka moja teoria. PS. Odnosząc się do twojego nicku akurat amerykanki w większości są brzydkie.
  • Odpowiedz
  • 368
@America Mi po doświadczeniach moich i mej studenckiej imprezowej ekipy z paniami z różnych stron świata osobiście wydaje się że ogólnie nie da się obiektywnie wyznaczyć nacji z najładniejszymi kobietami, gdyż na całym świecie procentowy rozkład "ładna-przeciętna-pasztet" wszędzie jest podobny.

Różnica polega jedynie na typie urody który preferuje dany facet.

Z Polkami sprawa jest prosta, za komuny PRL nie miał nic czym mógłby się pochwalić przed resztą świata, więc ktoś doszedł
  • Odpowiedz
@DonTadeo: @Grejt_Sajaman: @Slimac: Dużo też zależy od typu urody jaki się preferuje. Słowianki mają z reguły łagodniejsze twarze, a wielu facetów właśnie takie lubi. Mamy mniej zarysowaną szczękę itp

Niemki czy Holenderki uważam osboscie za mniej atrakcyjne niż polki (absolutnie nie za brzydkie) bo mają właśnie takie ostrzejsze rysy twarze. Bardziej męskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idąc przez niemieckie miasto mam wrażenie,
  • Odpowiedz
Z Polkami sprawa jest prosta, za komuny PRL nie miał nic czym mógłby się pochwalić przed resztą świata, więc ktoś doszedł do wniosku że z tej biedy wyróżnia się uroda naszych pań, co napompowało Polkom ego i wzbudziło przekonanie że Polak=brzydal Polka=miss.


@DonTadeo: Jest jeszcze inna teoria - niekoniecznie sprzeczna. Doszedłem do niej po lekturze książki o prostytucji w PRL. O urodzie Polek mówili dużo obcokrajowcy. Można założyć, że zamieszkiwali
  • Odpowiedz
@America:
Mam inne doświadczenia- mieszkałem w Czechach i w Holandii i za każdym razem jak wracam do Polski nie mogę się nadziwić jakie tu są piękne kobiety.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że starsze niemieckie kobiety zwyczajnie o siebie nie dbały


@erni13:
Raz, że nie dbały, a dwa, że jakoś po 40 przekraczają helgagrenze i zaczynają im rosnąć wąsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@America: pojezdzilem trochę pomawiacie i uwazam ze nie ma piękniejszych kobiet niż te pochodzące z miksy białego człowieka oraz japonek.

Cechy które nas podświadomie odrzucają są wygładzone plus takie laski maja walory białych ludzi: np. większe piersi,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@America: są zdecydowanie powyżej średniej europejskiej. Do Ukrainek czy Łotyszek/Estonek nie mają startu, ale od pań z Europy południowej czy UK są dużo ładniejsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grejt_Sajaman: a nie stąd, że mają żuchwy często wysunięte do przodu? Kiedyś gdzieś slyszkaem, że na kształt niemieckich twarzy wpływa ich język i to, jak się mówi, nie wiem, czy to prawda
  • Odpowiedz