Wpis z mikrobloga

@FCB1899: a co cię pchnęło do tego teraz przy tak krótkim stażu w ogóle? kurła ja ósmy rok tyram i myślę o wejściu na bombę może raz na miesiąc ale potem uznaje ze w sumie nawet nie wiem skąd brać
  • Odpowiedz
@FCB1899: jeśli po roku masz stagnacje z taką wagą, no to nie lezy wina w androgenach. To etap, gdzie przy jakimkolwiek ogarnięciu dokłada się szybko. Wiesz po prostu teraz na np. 350-500 mg week dobijesz 70 kg i znowu ustaniesz w miejscu i kolejnym rozwiązaniem będzie zwiększyć dawki/środki i tak dalej. Przemyśl, bo po 1 strzale no to możesz odstawić i jeszcze jest latwy powrót. Twoja decyzja, ale jeśli po roku
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: ale ja nie chce wygladac jak kulturysta tylko po prostu na wyspirtowanego. Cel to po prostu bycie wycietym i w zwiazku z tym nic mi nie wchodzilo bo zadnej diety na mase nir mialem
  • Odpowiedz
jaki karakan xD


@NoToTenTego: a ja jestem wielka baba bo mam 178 cm wzrostu, jak założę obcasy to wyglądam jak gigant, no i co? Co ja na to mogę? Jak można śmiać się z czegoś, na co nie ma się wpływu? Myślisz, że nie chciałby być wyższy? Na tym wykopie to już na serio ostro we łbach się #!$%@?.
  • Odpowiedz