Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 250
@mwmichal: a to nie są burgery od Marcina Czubaka, który już w Kato próbował chyba wszystkiego kulinarnie? XD śmieszy mnie ta hipsteriada. Zapłaciłbym tyle za burgera w restauracji. Bułkę przyniesie kelnerka, siedzę, dostaję sztućce i mogę zjeść w spokoju. Kogoś srogo #!$%@?ło, żeby płacić tyle za możliwość zjedzenia bułki na leżaku.
  • Odpowiedz
@mwmichal zawsze znajdą się łosie które to kupią ( ͡ ͜ʖ ͡) co innego to to, że na dolinie brakuje knajpy ( obok są same restauracje, a brakuje luźnej knajpy z zapiekankami za 15 zeta) to sobie pozwalają bo wiedzą że Polak i tak kupi. Do tego w sumie mógłby otworzyć kibel za 15 zł za sranie i też by na tym zarobił bo tam kibla
  • Odpowiedz
a to nie są burgery od Marcina Czubaka, który już w Kato próbował chyba wszystkiego kulinarnie? XD śmieszy mnie ta hipsteriada. Zapłaciłbym tyle za burgera w restauracji. Bułkę przyniesie kelnerka, siedzę, dostaję sztućce i mogę zjeść w spokoju. Kogoś srogo #!$%@?ło, żeby płacić tyle za możliwość zjedzenia bułki na leżaku.


@Oude_Geuze: szczerze to nawet w restauracji miałbym problem żeby zapłacić 45zł za burgera (no chyba, że serio jakiś turbo pyszny i w zestawie z surówką i frytkami). Gastro w Kato zaczyna przypominać Wrocławskie patologie i każdy sobie życzy kwoty z kosmosu.

Już ostatnio się wkurzyłem jak pojechałem z różową do Kafeja i za 2 wege śniadania (2x3jajka po jakiemuś Turecku + pieczywo) + 2 kawy zapłaciłem
  • Odpowiedz