Wpis z mikrobloga

@mwmichal: to nie kupuj, wtedy pan sprzedawca obnizy cene/przestanie sprzedawac. Drugi sposob, podstawic obok niego konkurencyjna przyczepe i burgery za 25-30 zł i odebrac mu wszystkich klientow.
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach: nikt im nie karze tam budy otwierać, jeśli mają drogo a potem jebią duuże ceny boo ło panie musze drogo za miejscówe płacić to są debilami, tak długo, jak mają klientów tak długo żyją, jak ludzie uznają takie ceny za przegięcie, to zdechną, jak dla mnie mogą zdychać xD
  • Odpowiedz
@mwmichal: raz w życiu kupiłem w knajpie w górach burgera za 45 zł i nic pyszniejszego nie jadłem, sezonowana wołowina, kozackie dodatki, i nie mogę się doczekać aż będę tam znowu, ale kuzwa nie burgera z metalowej przyczepy zjedzonego na leżaku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzysztof53647: z tą woda to na początku myślałem że tylko w Polsce tak jest. Ale mam świeży przykład z dzisiaj: Berlin, zwykła knajpa na dworze, bardziej na uboczu niż w centrum. Piwo 5 euro (taka w miarę normalna cena jak na Berlin) a woda 1L uwaga uwaga - 7 Euro
  • Odpowiedz
@mwmichal ja miałbym ciężko w nl zapłacić 10e za burgera z budy na kółkach mimo że zarabiam więcej xD świadomość tego ile co kosztuje pozwala omijać takie gówno, niech zdycha
  • Odpowiedz