Wpis z mikrobloga

@ErykKanton: thebilu do kogo masz pretensje ze Polska potrzebowała wielu lat na rozwój. Tusk prowadził Polskę w kierunku wzrostu. Jak tego nie widzisz to dobrze ze wyjechałeś. Siedź tam gdzie siedzisz
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Nie jestem. Ani prawakiem ani lewakiem i nie dokleisz mi żadnej łatki. Wiem, że Twój dysonans poznawczy nakazuje Ci mnie jakoś określić bo innej opcji nie znasz, ale w tym przypadku niestety jestem ponad takimi podziałami.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: A czy ja coś proponuje? Stwierdzam że obie partie razem z Pinokiem i Donaldem nadają się do tarcia chrzanu. Konfederacja byłaby dobrym wyborem jeśli ktoś tęskni za rosyjskim mirem i butem, ale ja raczej do nich nie należę. Dla mnie realnie w Polsce nie ma partii która chce zrobić coś innego niż dobrać się do koryta. W każdej partii gdzie nie spojrzysz to zasiadają tam ludzie z poprzednich partii.
  • Odpowiedz
w czym cię tusk okłamał, no pochwal się


@SmakoszKotow: ty #!$%@? serio zadajesz takie pytania? Przecież ośmieszasz sie nim na zawsze. Chociazby chwilowe podniesienie vatu, bylo chwilowe?
  • Odpowiedz
@kidi1: Myślałem, że konfederatą. Przepraszam za ten mój ton w takim razie.

Tylko wiesz, nie pójście to złożenie rękawic i przyzwolenie na rządy pisu, przyzwolenie na złe decyzje ludzi. Jesteś tak samo odpowiedzialny jak wyborcy pis.

Co do symetryzmu - w polityce nie ma czarnego i białego. W żadnym państwie, żaden rząd, żaden polityk nie jest
  • Odpowiedz
@atrophy: Ja sie przed urna wyborcza czuje jak na zalaczonym obrazku. Kaczynski, Tusk - dla mnie jeden i drugi jest nieglosowalny, dlatego mam to w dupie. Glosuje jak uwazam, czasami wyglosze swoje zdanie w Internecie, ale w gruncie rzeczy mam niewielki wplyw na cokolwiek. Jednoczesnie wiem, ze nie bede zyl wiecznie, wiec staram sie wycisnac z kazdego dnia jak najwiecej przyjemnosci, a chcwie polityczne szmaty niech kradna i knuja dalej,
bord0 - @atrophy: Ja sie przed urna wyborcza czuje jak na zalaczonym obrazku. Kaczyns...

źródło: comment_1657391558FfxIAbuHH4LgbKC5ssTiyb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ale śmierdzi pisowcem xD w czym cię tusk okłamał, no pochwal się


@SmakoszKotow: Slynne 3x15%, którym mnie kupili przy moich pierwszych wyborach. Czy ktoś chce czy nie, Tusk to parszywy kłamca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1:

W drugim expose szef rządu poruszył także kwestię emerytur górniczych. - Jeśli chodzi o uprzywilejowane warunki przechodzenia na emeryturę w górnictwie, będziemy proponowali utrzymanie tych przywilejów wyłącznie dla tych, którzy pracują bezpośrednio przy wydobyciu -poinformował premier. Do dziś przywileje górnicze zostały utrzymane na całej linii i dotyczą także osób, które nigdy nie pracowały pod ziemią.


Przecież jak pracujesz w kopalni na powierzchni to normalnie do 65, chyba, że masz
  • Odpowiedz