Wpis z mikrobloga

Muszę się wam przyznać przegrywy ( #przegryw), że wami gardzę. Niezależnie od płci, gardzo waszą słabością, płaczem i głupimi prioretytami.i "marzeniami"* o zaruchaniu i o tym jak to ma zmienić życie.

Może jestem częściowo aseksualny ale przegrywy (w obu płciach) budzą we mnie obrzydzenie. Od zawsze obserwowałem słabszych ludzi, widziałem jak normictwo odrzucało od siebie wybrane osobniki i robiło z nich przegrywy, bo przegryw w zasadzie nie różni się niczym od normika, jedyny wyjątek jest taki, że został odtrącony i później zaczęło mu o---------ć. Albo wcześniej, ktoś mu coś z----ł z psychą bo miał słabą psychę, niezależnie czy wcześniej czy nie. Wielu słabych ludzi, którzy mają się za normików imo jest przegrywami ale tego nie wiedzą. I może to dobrze dla nich, psycha normika/przegrywa jest słaba. Może z tego powodu obrzydają mnie polski, które są po prostu słabe, nijakie i nudne. A jak jeszcze płaczą, że są przegryw i łakną atencji to nimi gardzo do kwadratu. No i jescze kwestie higieny.

Po prostu nie rozumiem, jak można być tak słabym xD normikami też gardzę (tak jak pisałem normik się niczym nie różni od przegrywa poza tym, że normiki odrzuciły przegrywa), też są załośni ze swoimi zwierzęcymi instynktami. I ogólnie to nudni ludzi, analizowałem mowe normików i doszedłem, że zdarzą się osoby kreatywne (ja np nie jestem kreatywny) i mają oryginalną mowę, która nie nuży ale większość normików to impostyorzy z powtarzającą się płytą.

* jeszcze kwestia marzeń. Totalnie ich nie rozumiałem, silni ludzie mają plany. I to nie musza być plany szczegółowe ani wyniosłe typu zostać papieżem, po prostu wykonywanie dośc optymalnych decyzji i dążenie do czegoś, np próba zbudowania domu, znalezenia lepszej pracy, wykształcenia, doskonalenia siebie. Nic wymyslnego w stylu, że ktoś musi znaleźć sobie wymyślne hobyy aby pokazać znajomym, że nie jest "nudny". Natomiast jak widzę przegrywa co płacze o marzeniu o posiadaniu rodziny, czy innych rzeczach, które są w zasięgu ręki każdego człowieka to pęka we mnie czara nienawiści. Marzyć to ja mogę, że za mojego życia wprowadzą systemy w którym mózg jest podłączony do komputera i usuwa się resztę narządów zbędnych do przeżycia albo co by było gdybym mógł się teleportowac. Bo są to rzeczy nierealne.

#zdrowie #przemyslenia #zwiazki
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@babyface: jakie slabosci? Jestem indywidualsita z naturalistycznym podejsciem, rzeczywistosc nie jest dla mnie zrodlem emocji, rozumiem rzeczywistosci. To oczywiste, ze np jak jestem niski to nie zostane najlepszym koszykarzem na swiecie ale nie placze z tego powodu bo nie ma to zadnego znaczenia. To oczywiste ze polki przegrywy atencyjne sa ohydne i nie chce byc z nimi w zwiazku ale nie placze, ze nie zarucham i bede przegrywem xDD

Nie
  • Odpowiedz
@howtowisnia: roznie sie i z tego wynika moja pogarda. Nie ma takich nudnych zyczen i problemow, bo patrze na swiat naturalistycznie, nieemocjonalnie.

Obserwowałem ich od dziecka (jeszcze zanim ich do konca zrozumiałem) i zapamietywalem.

Przegryw: Pragnie akceptacji, wytresowany aby podazac za jakimis mitami typu rodzina, wiara, itd. Z powodu chorob psychicznych nie potrafi sie zaasymilowac z normikami lub zostaje odrzucony i tworza mu sie
  • Odpowiedz
Kiedyś nawet zastanawiałem się jak to jest, że ktoś taki jak ja jest giga cyniczny/neutralny od urodzenia i ma w chuju wszystko xD a wkoło ludzie przeżywaja jakies rzeczy i używaja emocji xDD nie ma na to odpowiedzi, taki się urodziłem, lepszy, nie wiem czy slabi ludzie byli tacy od urodzenia i potem dali sobir wejsc na glowe, nigdy sie nie dowiem.


@NewBlueSky: Czytając te brednie mogę stwierdzić, że jesteś
  • Odpowiedz
"XD" zawsze mam przed oczami jakiegoś głupkowatego błazna - nigdy się w tej kwestii nie pomyliłem.


@KneelYouFool: Pamietaj ze te ograniczenia istnieja tylko w twoim umysle, moglbym porozumiewac sie w wysokim poziomie ale nie dogadam sie z 99,9% robakow. Za duzo probojesz sie d-----c do czegos, a brakuje ci odpowiedniego myslenia.

XD idealnie opisuje komizm calego swiata, moglbym go traktowac czysto logicznie ale ludzie sa glupi i nielogiczni wiec zawsze
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Synciu, ale to ty wbiłeś na stronę dla trolli i próbujesz przekonać wszystkich, że jesteś jakimś intelektualnym i emocjonalnym tytanem chociaż każdy ma to w du..e. Jeśli liczysz, że przekonasz randomowego człowieka w necie, że jesteś jakimś wybitnym bytem to powodzenia - jesteś dużo głupszy niż mi się początkowo wydawało i kilkukrotnie głupszy niż wydawało się tobie. Moje jedyne ograniczenia w umyśle wynikają jedynie ze skrajnie niskiej inteligencji emocjonalnej,
  • Odpowiedz