Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co ja mam robić nie wiem myśleć, jestem z #rozowypasek od 3 lat, związek fajny i wgl ale jedno jest, mianowicie seks, nie ma nic, ostatni stosunek był 3 tygodnie temu i nie zanosi się na najbliższy, ona wraca teraz po 23 do domu i już nic z tego nie będzie bo wiecznie coś jej nie pasuje przez to że w pracy jakieś zgrzyty były, weekend odpadnie bo rodzice przyjadą i tak czekać w nieskończone, ale zacznę o tym temat to o #!$%@? ci chodzi przecież jest dobrze, taaa gra wstępna wgl nie istnieje, minetki nie zrobię bo nie palcówki to samo, loda to mogę policzy że było od stycznia 3 razy zrobiony, seks na #!$%@? nogi rozłoży i tyle... Ja już nie mam siły, im większa frustracja tym bardziej mnie to wpedza w depreche na którą się leczę 3 lata :( było okej dopóki nie zaczęła bra antykoncepcji, miało być więcej seksu bez gumy a jest go coraz mniej, paczka gumek niedługo straczy na 12 miesięcy jak będzie raz w miesiącu
#zalesie #zwiazki #seks #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c715828f6c406f2ddda5f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jesteś dla niej atrakcyjny, nie masz wartości takiej, by chciała iść z Tobą do łózka. Nie proś nigdy o seks. Zacznie się zastanawiać co się dzieje. Miej dobry humor, może jakaś koleżanka Ci coś miłego powiedziała ostatnio i możesz jej to powiedzieć?

Laska używa seksu do tego by Cię mieć. Zachęć ją by używała seksu ;) No i seks musi być dobry a nie tam, że 2 minuty
  • Odpowiedz
weekend odpadnie bo rodzice przyjadą


@AnonimoweMirkoWyznania: co za głupia wymówka :D i przed przyjazdem i w trakcie wizyty mozna jak sie chce.Albo je na mieście i w domu juz jej nie smakuje albo niech gada co jest do #!$%@? i poprawa a;bo niech #!$%@?.
  • Odpowiedz