Wpis z mikrobloga

#sprzedam #procesory #amd #hardware #komputery #elektronika #pcmasterrace #afera #oszukujo #oszustwo
Prawdopodobnie @Snowden aka @BillGates aka @Nowakovsky znowu działa i znowu oszukuję ludzi na wykopie. Nie dajcie się nabrać. Sprzedaje podzespoły komputerowe po niższych cenach, schemat zawsze ten sam.
Dogadywanie się tutaj (nigdy olx/allegro) - wysyłka kasy - pusta przesyłka ląduje w paczkomacie - każe kontaktować się z inpostem że niby oni ukradli - kontakt się urywa.
Wszystkie posty o sprzedaży czegoś szybko kasuje, teraz jak został nakryty to konto zostanie usunięte albo po prostu przestanie być aktywne.
Ponawiam mój post z dodatkowymi tagami i informacjami żeby więcej ludzi zobaczyło:

Chcę tylko przestrzec że użytkownik @Nowakovsky ma swoje za uszami, bo mam przy nim notatkę (screen w komentarzu) a raczej nie dodaje ich ot tak, plus wrzucił mnie na czarną :)
Wybaczcie za tagi, dorzucam takie same jak on żeby przypadkiem nikt się nie naciął. Sprzedawał też niby jakiś dysk ADATA nvme, ale widzę że wpisu już nie ma więc niech odezwie się osoba która od niego go kupiła: https://www.wykop.pl/wpis/66511159/ - tutaj był wpis o dysku, nie mam żadnego mirrora.

Halo @Moderacja, wrzućcie go na bęben czy to nie przypadkiem multikonta :)
Krs90 - #sprzedam #procesory #amd #hardware #komputery #elektronika #pcmasterrace #af...

źródło: comment_1657215964g0qAIfvM14k6n9wsbx3qbi.jpg

Pobierz
  • 31
@Krs90: no ja sie z nim dogadywałem na ten dysk za 100 zł. Paczka niby wysłana ale w aplikacji wciąż jej nie widać, tracking który podał jest nieaktywny. Wygląda na to, że się naciąłem :/ a szkoda, bo nieraz już na mirko jakieś fajne zakupy mi się udało zrobić.
m8 tez nie zal tych cebulakow z wykopu mysla ze kupia mega okazje a tu zonk


@Buty_Na_Asfalcie: @x51r: Czyli oszukiwanie ludzi jest według was ok? Od jakiego procenta obniżki można według was oszukiwać "cebulaków"?
@Krs90: #!$%@? sprzedawalem 2x rzeczy na wykopie 50% taniej (supert tanio,zajebista okazja etc apewno wiesz o co chodzi) pozniej pytam kolesia o przysluge a tamten mnie olal
Zrobil ze mnie frajera a na koniec obgadywal mnie na wykopie/discordzie
Taki jest obraz wykopkow cebulakow
Od zawsze naiwniaków się kantowalo. Należy nie być naiwniakiem


@x51r: Zajebiste podejście, oczywiście tutaj wina oszukiwanego a nie oszusta xD
Powiedzmy że procesor kosztuje w sklepie 1000 zł, ja chcę go sprzedać za 900 zł to jest spoko, ale jakbym chciał sprzedać za 700 zł i ktoś się zgodzi to mogę go oszukać i jest w pytę nie, bo przecież cebulak, naiwniak dobrze mu tak?
@Buty_Na_Asfalcie: Zawsze się tacy ludzie