Wpis z mikrobloga

#sprzedam #procesory #amd #hardware #komputery #elektronika #pcmasterrace #afera #oszukujo #oszustwo
Prawdopodobnie @Snowden aka @BillGates aka @Nowakovsky znowu działa i znowu oszukuję ludzi na wykopie. Nie dajcie się nabrać. Sprzedaje podzespoły komputerowe po niższych cenach, schemat zawsze ten sam.
Dogadywanie się tutaj (nigdy olx/allegro) - wysyłka kasy - pusta przesyłka ląduje w paczkomacie - każe kontaktować się z inpostem że niby oni ukradli - kontakt się urywa.
Wszystkie posty o sprzedaży czegoś szybko kasuje, teraz jak został nakryty to konto zostanie usunięte albo po prostu przestanie być aktywne.
Ponawiam mój post z dodatkowymi tagami i informacjami żeby więcej ludzi zobaczyło:

Chcę tylko przestrzec że użytkownik @Nowakovsky ma swoje za uszami, bo mam przy nim notatkę (screen w komentarzu) a raczej nie dodaje ich ot tak, plus wrzucił mnie na czarną :)
Wybaczcie za tagi, dorzucam takie same jak on żeby przypadkiem nikt się nie naciął. Sprzedawał też niby jakiś dysk ADATA nvme, ale widzę że wpisu już nie ma więc niech odezwie się osoba która od niego go kupiła: https://www.wykop.pl/wpis/66511159/ - tutaj był wpis o dysku, nie mam żadnego mirrora.

Halo @Moderacja, wrzućcie go na bęben czy to nie przypadkiem multikonta :)
Krs90 - #sprzedam #procesory #amd #hardware #komputery #elektronika #pcmasterrace #af...

źródło: comment_1657215964g0qAIfvM14k6n9wsbx3qbi.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Jesteś naiwniakiem? To masz problem.


@x51r: Naiwniakiem bo chce coś kupić, no gratuluję dedukcji xD
Czym różni się oszustwo na 100 zł od oszustwa na 200 zł? Oszustwo to oszustwo, niezależnie od kwoty za jaką chcesz coś kupić.
  • Odpowiedz
@Buty_Na_Asfalcie: Mnie ostatecznie oszukał na 100 zł dwa lata temu i przez covidowe zawirowania dałem sobie spokój, ale wiem że niektóre osoby i na 600 zł ale nie wiem jak to się ostatecznie skończyło.
Teraz po prostu zwracam uwagę na takich podejrzanych typów i staram się rozgłaszać żeby nikt się nie naciął, ale już w marcu typ robił wały z tego co widzę.
  • Odpowiedz
@Krs90: koles na karachanie gnebil swojego kota, kot zyje a anonowi do 5 lat w wiezieniu w dodatku do konca zycia ktory tez nie bedzie mial dlugie po wyjsciu z celi kamieniowanie od normikow
A taki koles co oszukuje na wolnosci na tysiace/ dziesiatki to juz raczej nie od kart / milionu i miliardy
Przelknij pigulke ze oszustom uchodzi na sucho w wiekszosci
  • Odpowiedz