Wpis z mikrobloga

Ktoś był prowadzony przez Mariusza Czerniewicza z Team Natural? https://mariuszczerniewicz.com/

Ceny są całkiem spore i zastanawiam się czy warto, szczególnie że raporty co max dwa tygodnie. Z jednej strony na pewno spory autorytet, widać po starych vlogach, że klientów, którzy startują traktuje całkiem poważnie. Z drugiej strony zastanawiam się, czy leszcze nie są traktowani na zasadzie kopiuj/wklej z obługą przez jakiegoś asystenta, bo i takie opinie pojawiają się przy znanych trenerach.

Jeśli nie on to kogo możecie polecić? Zależy mi na ogólnym prowadzeniu na zasadzie kiedy masa, kiedy redukcja, plan treningowy, kontrola diety. Fajnie też by było spotkać się na wspólny trening, skontrolować technikę. Pytanie czy szukać jednej osoby czy prowadzenie online, a wspólne treningi kogoś lokalnie.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 15
  • Odpowiedz
Mario nie wiem, ale ceny są kosmiczne. Osobiście jestem u Dawida Olszewskiego, ale bardzo lubię też obserwować dejwika i obecnego tu @Lewusx :) wg mnie osoby z mega wiedzą, o formie nie wspomnę :D
  • Odpowiedz
@WezniePrzestrzeleCiKolano: Z góry ci moge powiedzieć że omijaj szerokim łukiem @Kasahara i @Lewusx - obaj jedynie na czym się znają to cykle sterydowe i ściąganie ludzi na złą stronę.
Szukaj ludzi z wiedzą i takich którzy zrobili formę naturalnie a nie na aptece. Między innymi polecam ci Pawła Głuchowskiego, Patryka Hrycaka lub mnie.
  • Odpowiedz