Wpis z mikrobloga

@Zapaczony mój Touran 1.9 TDI 110 km pali w trasie około 4,5 l na setkę przy prędkościach 110-150 km/h. Typowo 100% po mieście pije 6 l. Nie wiem czy te hybrydy takie ekologiczne bo ekonomiczne to na pewno nie są.
@Ataxia właśnie zrobiłem 3000 km Mazda cx5 z 2 litrowym silnikiem . Średnia wyszła 6.9 i to tylko dlatego, że w góry pojechałem ;)
Razem z bagażem i ludźmi 1800 kg , 2 litry benzyna 165 koni :)
Tak że ten twój wynik na hybrydzie to kolejny dowód , że elektryki to ślepa uliczka
@Ataxia: xD, ładne samozaoranie. Spalanie nie jest oszałamiające, da się spokojnie znaleźć wiele modeli z podobnym poziomem, a jak się poszuka to z niższym bez problemu.
Do tego ledwo 10 procent dystansu jako elektryk, co mnie bardzo dziwi, bo wydawało mi się, że eletryk właśnie załącza się w fazach, gdzie potrzeba mniej energii do poruszania się, czyli rozpędzanie na benzynie, ale już jazda w trasie ze stałą prędkością to więcej elektryka
Coś strasznie dużo wam palą te auta, ja swoim w trasie muszę robić postoje co 150-200 kilometrów, żeby odciągnąć z baku trochę paliwa, bo inaczej bak zaczyna się przepełniać

@Ataxia: normale spalanie w rav4. a te pajace co komentują, że dużo, nie rozumieją ( ) kur#a diesla porównywać z hybrydą. Nikt z nich nie jechał, tylko #!$%@?ą. Ta cisza w aucie nie ma ceny. Pomijam fakt, że dużo drożej nie jest

#!$%@? o skodach fabiach itd; gdzie mówimy o 2t z silnikem 2.5l 230 KM możecie sobie zostawić i nie włączać się do dyskusji.

A