Wpis z mikrobloga

  • 66
Koniec tego.
Jadę do januszexu za chwilę, powiedzieć im że tam nie wracam. Po 6 latach w tym burdelu odchodzę.
Byłem na urlopie przez ostatnie 2 tygodnie i nie mam zamiaru tam wrócić.
Wypowiedzenie 3 miesięczne.. ale nie będę czekał. Mam już inna pracę za lepsze pieniądze i w lepszym systemie pracy, także leci porzucenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oddam klucze do szafki i odbiorę papiery. Ciekawe czy będzie w nich wzmianka o naganie (to historia na osobny wpis ( ͡º ͜ʖ͡º) )
Bliżej 15 mogę napisać więcej, jak poszło itp.

#januszex #pracbaza #rastowegierki #kolchoz
rastowy - Koniec tego. 
Jadę do januszexu za chwilę, powiedzieć im że tam nie wracam....

źródło: comment_1657106375MQvwXwzXJNCZwj2pQbUy2N.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@hakunnin nie wszędzie i nie zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wracam do domu już. Papiery dostanę pocztą wszystkie i jedyne co to podpisałem rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia. Szybko poszło. Aktualizacja wpadnie jak dostanę świadectwo pracy - czyli w ciągu 2-3 dni pewnie. Teraz powrót do domu i można grac w gierki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@rastowy: Jest dyscyplinarna za to z paragrafem o tym w świadectwie pracy taki zdziwiony o tym?

Pierw czyta się po tym robi.

@Januszzex jeżeli masz takiego pracodawce, gdzie się nie dogadasz i odwalisz głupoty to tak. Zgadzam się. Nie jeśli trochę wcześniej ugadales kilka rzeczy. Wpis do świadectwa pracy będzie - o porzuceniu pracy. Nie jest to równoznaczne z dyscyplinarką. Jeśli masz załatwiona inna robotę od razu, ewentualnie przechodzisz
  • Odpowiedz
@rastowy: wystalkowałem, że jesteś z Grudziadza, a jak mi sie bedzie chcialo 5min wiecej postalkowac to nawet bede wiedzial z ktorego bloku dokladnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hakunnin przyszły pracodawca sam mi proponował porzucenie z nawet dyscyplinarka żebym jak najszybciej przyszedł do pracy, ale to pewnie zależy od zawodu
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@rastowy: wystalkowałem, że jesteś z Grudziadza, a jak mi sie bedzie chcialo 5min wiecej postalkowac to nawet bede wiedzial z ktorego bloku dokladnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pwone to akurat nie problem. Sam podawałem miasto + kilka innych rzeczy. Dodatkowo pokazuje codziennie mordę na streamach (swoją drogą zaczynam stream zaraz)
Nie jestem jakimś sławnym typem żebym się ukrywał. Tak samo jak nie dodaje tu zdjęć
  • Odpowiedz