Wpis z mikrobloga

Koniec tego.
Jadę do januszexu za chwilę, powiedzieć im że tam nie wracam. Po 6 latach w tym burdelu odchodzę.
Byłem na urlopie przez ostatnie 2 tygodnie i nie mam zamiaru tam wrócić.
Wypowiedzenie 3 miesięczne.. ale nie będę czekał. Mam już inna pracę za lepsze pieniądze i w lepszym systemie pracy, także leci porzucenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oddam klucze do szafki i odbiorę papiery. Ciekawe czy będzie w nich wzmianka o naganie (to historia na osobny wpis ( ͡º ͜ʖ͡º) )
Bliżej 15 mogę napisać więcej, jak poszło itp.

#januszex #pracbaza #rastowegierki #kolchoz
Pobierz rastowy - Koniec tego. 
Jadę do januszexu za chwilę, powiedzieć im że tam nie wracam....
źródło: comment_1657106375MQvwXwzXJNCZwj2pQbUy2N.jpg
  • 38
@rastowy: Jest dyscyplinarna za to z paragrafem o tym w świadectwie pracy taki zdziwiony o tym?

Pierw czyta się po tym robi.

@Januszzex jeżeli masz takiego pracodawce, gdzie się nie dogadasz i odwalisz głupoty to tak. Zgadzam się. Nie jeśli trochę wcześniej ugadales kilka rzeczy. Wpis do świadectwa pracy będzie - o porzuceniu pracy. Nie jest to równoznaczne z dyscyplinarką. Jeśli masz załatwiona inna robotę od razu, ewentualnie przechodzisz na własną
@rastowy: wystalkowałem, że jesteś z Grudziadza, a jak mi sie bedzie chcialo 5min wiecej postalkowac to nawet bede wiedzial z ktorego bloku dokladnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rastowy: wystalkowałem, że jesteś z Grudziadza, a jak mi sie bedzie chcialo 5min wiecej postalkowac to nawet bede wiedzial z ktorego bloku dokladnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pwone to akurat nie problem. Sam podawałem miasto + kilka innych rzeczy. Dodatkowo pokazuje codziennie mordę na streamach (swoją drogą zaczynam stream zaraz)
Nie jestem jakimś sławnym typem żebym się ukrywał. Tak samo jak nie dodaje tu zdjęć przyrodzenia żeby