Wpis z mikrobloga

@Ex3_: @Poemat: przerabiałem ze 4 zintegrowane kierownice, marka nie ma kompletnie znaczenia - sprzedawcy zamawiają kontener części i dostają z taką naklejką jaką chcesz. Większe znaczenie ma tutaj konkretny model do odróżnienia po kształcie.

Jeżeli mogę zasugerować to klony Canyona są fajne (te z wydrążoną częścią pod spodem, nie trzeba przeciągać kabli przez dziury) i zwróć uwagę żeby były podkładki "pod mostek" w komplecie i żeby pasowały mniej więcej do
@Ex3_: to pokaż mi te ICH modele :)

IMHO OgEvkin to zwykła marka sprzedawcy Aliexpress. Jak chcesz coś co ma swoje modele to bardziej od rzeczywistych producentów, ICANN, DengFU, Flyxii, etc... ale i nawet oni się często wspierają kupowaniem gotowych produktów od mniejszych fabryk.
@Ex3_: poważnie, pokaż zdjęcie tego na ali nie ma takich, bo mam sztycę i ramę. Obie dostępne pod innymi brandami, a kumpel kupił ich ramę... identyczny model robiło Flyxii.
@ujdzie: Bo ja jednak wolałbym taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurde, nie ufam na tyle chińskiemu karbonowi, żeby się bawić w karbonowe kierownice. Co zanczy "przyzwoite" i które to?