Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu przyczyn pewnego dziwnego symptomu

Wczoraj w nocy kładę się spać, zamykam oczy i po krótkiej chwili widzę jakby fraktale ( nie były kolorowe tylko czarno-biało-szare), zajebiście realne to było, dla pewności sprawdziłem ręką czy faktycznie mam zamknięte oczy xD
Gdzie leży problem? a no tu, że nigdy nic nie ćpałem, jedynie czytałem o tripach po LSD albo DMT bo ciekawski ze mnie człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiam się co wywołało takie dziwne wizje, nie byłem przestraszony a bardzo zaciekawiony i nie uciekałem od tego a wręcz chciałem w to wniknąć głębiej. Po ustaniu wizji już nie byłem w stanie ponownie wejść w taką wizję.

Zastanawiam się co to było i może macie jakieś teorie?

Szukałem na youtube czegoś co mogłoby wizualizować to co widziałem i myślę, że ten filmik jest temu najbliższy:

#narkotykizawszespoko #dmt #lsd #psychologia #psychiatria #wykopjointclub #zdrowie
  • 9
@unick: Czasami przed snem po zamknięciu widywałem kolorowe fraktale i było to zazwyczaj wtedy jak danego dnia dużo korzystałem z komputera/telefonu. Podobnie jak Ty nie mam doświadczeń z różnego rodzaju substancjami :)
@unick: Mam tak cały czas od 4 roku życia. Wystarczy słabe oświetlenie lub białe tło, a u mnie występuje to przy otwartych oczach, wręcz "te wzorki" potrafią się nałożyć na rzeczywisty obraz jeśli nie mrugam. Powiedziałem to kiedyś psychiatrze. Stwierdził, że to nie jest na podłożu psychiatrycznym. Niby miałem pójść z tym do neurologa.

Najgorsze jak ma się gorączkę, wtedy te wzorki skaczą jak powalone i układają się w postacie z