Wpis z mikrobloga

@gorylwemgle: Ostatnio kupiłem SHIMANO SH-XC100 i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Plusem dla mnie jest to, że to buty MTB więc można w nich w miarę swobodnie chodzić, co w sumie cenię sobie w butach. No ale ja nie mam porównania z innymi butami.
@DejwiD: możesz mieć rację, bo większość ma tylko więcej materiału a podeszwa bez zmian, ostatnio mierzyłem northwave wersja Wide i wkładka na szerokość jak zwykle shimano. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gorylwemgle: Weź najpierw pomierz sobie stopę i zerknij na tabelkę Lake albo Mantel. Shimano są wąskie. Northwave niby trochę szersze ale to Lake albo ewentualnie Bont są na naprawdę szerokie stopy. Pamiętaj, że ważna jest też wysokość podbicia i ogólna objętość stopy. Ogólnie, w takim przedziale cenowym ciężko będzie znaleźć szerokie buty.
@gorylwemgle: witam mnie Lake’ami @DejwiD uzdrowił jak dobrze pamietam, to ciebie tez może ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te buty w wersji wide lub extrawide jest warte każdych pieniędzy. I nie przy wyższych watach nie powodują latania stopy czy spadku mocy.
Kupiłem lake cx-176 w wersji WIDE 48-X za 300zl. W rozmiarówce szukaj tego X.