Wpis z mikrobloga

Jak to jest że jak fryzer bierze 100zl za cięcie, elekteyk 150zl za gniazdko, korepetytor 150zl za godzine języka a dj 300zl za godzine na weselu to wszystko ok i "pracuje to ma bo jest fachowiec, uczyl sie to ma" a jak lekarz chce 150zl za konsultacje, godzine pracy na oddziale albo 500zl za badanie sprzętem za 150tys to jest AFERA bo ZLODZIEJE PAZERNI!1!1!@!!

Praca umyslowa jest mniej warta czy o co chodzi?

#pytanie #polska #medycyna #lekarz #szpital
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asdfghjkl: Co Ty w ogóle za pierdoły wypisujesz, jak idę do lekarza z 2 tygodniowym ropnym kaszlem to liczę, że chociaż mnie w pełni przebada, zajrzy w gardło. Ibuprom i płukanie Glimbaxem nic nie pomógło, dopiero u laryngologa dostałem leki wziewne, które mi pomogły. Internista 150 zł, laryngolog 190 zł, rozumiesz irytacje?
  • Odpowiedz
@gracilis: Masz sto procent racji.
@u8t3io3p:

za takie #!$%@? powinno być gratis bo nic nie zrobiła tylko sobie pogadała

Aha, myślisz, że sobie pogadała bo nie miała co robić xD
No to chcesz zakładać aparat za kilkanaście tysięcy złotych, ale 5 dyszek za konsultację boli? Przecież dowiedziałeś się, gdzie przyjmuje dobry specjalista który się podejmie leczenia twojej wady (widocznie musi być faktycznie bardziej złożona). To raz, a dwa
  • Odpowiedz
@gracilis: moja babcia miała problem z oczami, przychodziła do lekarza, zadał dwa pytania, podał krople. wizyta 20 min z czego babcia 15 min siedziała i czekała aż krople się wchłoną. i za to typ bierze 200zl od kobiety, która ma 2000zł emerytury xD #!$%@?ło mnie to strasznie, ale przy naszej niewydajnej ale darmowej (xD) służbie zdrowia, tacy ludzie z nieludzkimi stawkami mają żer. z usług DJa czy fryzjera nie musisz
  • Odpowiedz
a jak lekarz chce 150zl za konsultacje


@gracilis: przeważnie to trwa 5 minut i przepisuje tabletki, takie coś mógłby robić bot xD Lekarza rodzinnego w ogóle powinna zastąpić SI

Poza tym elektrykowi płacisz za zrobienie gniazdka, a się już #!$%@? z lekarzami drugi miesiąc bo żaden konował nie jest w stanie mi powiedzieć co mi jest xD Dobrze że chociaż na NFZ, ale za takie coś to nawet na kasę
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: ale to nie moja wina, że ona jest słaba i z trudniejszym przypadkiem sobie nie radzi, jeśli nie podejmuje się pracy, która była warta sporo hajsu, proponuję żeby się reklamowała "z trudniejszymi przypadkami proszę nie przychodzić", jeśli babeczka nie podejmuje się bo nie potrafi to za co ma dostać hajs? Za to że mi da adres/telefon lepszego lekarza u konkurencji?
  • Odpowiedz
@powodzenia: lol, z lekarza też nie musisz korzystać. Przecież na chore oczy nie umrze. Za 200zł dostała poradę i skuteczne leczenie a ty jeszcze narzekasz. Jak taki mądry to lecz babcie u drGoogle xD
  • Odpowiedz
@powodzenia: Dlaczego musiała? Nie musiała. Po prostu chciała coś widzieć. Serio, jak wiesz lepiej co zrobić to dlaczego sam tego nie robisz tylko narażasz starszą kobietę na wydatek 200zł?
  • Odpowiedz
@u8t3io3p

ale to nie moja wina, że ona jest słaba i z trudniejszym przypadkiem sobie nie radzi

Wcale nie znaczy, że jest słaba. Są sytuacje kiedy lepiej pokierować pacjenta do jednostek o tzw. wyższej referencyjnosci. Zdrowie to nie samochód, że możesz kupić nowy i tu pokierowanie ciebie do innego specjalisty było właśnie objawem odpowiedzialności i rzetelności lekarza, któremu potencjalny "hajs" Jak to ująłeś nie przysłonił kwestii twojego zdrowia.

"z trudniejszymi przypadkami proszę nie
  • Odpowiedz