Wpis z mikrobloga

Wiem, że zaraz się zacznie, jak można zarabiać na konflikcie?
A czy ktoś się mnie pyta o zdanie, czy mam ochotę płacić za polityków brudy?

Także do rzeczy:
Test pocisku naddźwiękowego USA nie powiódł się w trakcie nowego niepowodzenia w programie
Pentagon twierdzi, że problem miał miejsce po zapłonie pocisku
Chiny, Rosja i Korea Północna napierają na hipersonię

Test w locie naddźwiękowego systemu rakietowego na Hawajach zakończył się niepowodzeniem z powodu problemu, który miał miejsce po zapłonie, powiedział Departament Obrony , zadając nowy cios programowi, który się załamał.

Nie podał dalszych szczegółów tego, co miało miejsce w środowym teście, ale powiedział w oświadczeniu wysłanym e-mailem: „Departament pozostaje przekonany, że jest na dobrej drodze do ofensywnych i defensywnych zdolności hipersonicznych w docelowych datach rozpoczynających się na początku lat dwudziestych. ”

Tylko pomyślcie, to że test się nie powiódł, to żaden problem,bo za kolejne próby zapłacą podatnicy to jest studnia bez dna
Żadna kwota nie stanowi problemu i nie mówimy tu o milionach, ale o grubych miliardach dolarów

Rosja, Chiny są już przed Stanami jeśli chodzi o broń hipersoniczna, także nie będą szczędzić środków żeby dogonić towarzystwo, nie mogą pozostać w tyle, stąd z resztą te próby

Przewiduje się, że broń konwencjonalnych uderzeń natychmiastowych zostanie zainstalowana na niszczycielach Zumwalt i okrętach podwodnych typu Virginia.

Armia opracowuje wersję lądową. Lockheed Martin Corp i Northrop Grumman Corp to czołowi wykonawcy.

Z dniem kiedy to się uda to od razu Ameryka zaopatrzyć w nowy wynalazek swoich kolegów np. UE

Wojsko jeszcze grubo zarobi
Na etapie gdzie łapią spadające noże, ten sektor może jako nieliczny liczyć na wzrosty

Jest jak jest nic nie poradzę, ja to bym wszystkich rozbroil i tyle, po problemie i konfliktach
Niech się na kije napiera... ją

"https://www.wykop.pl/wpis/64390369/to-sa-dobre-wiadomosci-dla-wojska-dane-w-usd-indon/"

"https://www.wykop.pl/wpis/66419241/bedzie-grubo-nato-oglosilo-ze-bedzie-bronic-obszar/"

#gielda #inwestycje #polityka #ekonomia #pieniadze #wojna
  • 6
@picasssss1:
Ale ja pisałem o USA
Pociski to tylko jedna rzecz z całej palety
Broń, odrzutowce, systemy defensywnw oraz ofensywne
Jest co wciskać pozostalym krajom pod płaszczem strachu i niepokoju
Jeśli chodzi o wydadki rządowe to tam nie ma żadnej inflacji, wydadzą jeszcze kontenery dolarów
@picasssss1: źle patrzysz - ruska armia walczy aktualnie z całym zachodem i biorąc pod uwagę rożnice technologiczną i wszechobecną dobrą propagandę to całkiem sprawnie im idzie rownanie z ziemią kolejnych miast.

Ukraina to poligon doświadczalny, a ukraińcy to zwykli najemnicy.
@shaki24: no tak średnio bym powiedział, stosunek zysków do strat jest tragiczny a walczą z potencjalnie słabszym przeciwnikiem który jest uzbrajamy adhoc. Po za tym w jakim sensie walczą z całym zachodem?

@Byku_of_wall_street: no ale tak od lat było, zbrojeniówka w USA to potężna gałąź gospodarki i gigantyczny lobbing, z resztą chcąc utrzymać światowa dominację muszą pakować nieprzebrane ilości gotówki w ten sektor
@picasssss1: to nie ma żadnego znaczenia. Ukraincy to najemnicy ze sprzętem z zachodu. I tutaj nie jest juz żadną tajemnicą, że ten sprzęt na ukrainę płynie z każdego wręcz kraju - więc kazdy kraj zachodu defakto w tej wojnie już uczestniczy.

Gdyby nie sprzęt zachodu, gdyby nie przygotowanie do wojny przez zachód ukraińców poprzez szkolenia i rozbudowę ich armii to słabszy przeciwnik nie mialby szans z silniejszym.

No i trzeba wziąć