Wpis z mikrobloga

dlaczego waszym zdaniem w galeriach handlowych i w różnych innych miejscach gdzie jest dużo knajp obok siebie to zawsze #mcdonalds ma najwięcej klientów i jest najbardziej oblegany?

W takich miejscach zazwyczaj 80% klientów jak nie wiecej bierze dla siebie mak, jakie jest tego wyjaśnienie?

#burgerking #jedzenie #fastfood #pytanie #zahir #kfc #galeriahandlowa
Herato - dlaczego waszym zdaniem w galeriach handlowych i w różnych innych miejscach ...

źródło: comment_1656933192FcKRQ4n7Rb3K0NTXNtFFvw.jpg

Pobierz
  • 92
@Piw_Benzyna: Jak ktoś chce tylko zjeść jakiegoś cheeseburgera czy 2 to sobie podje za te 10-12zł. Spoko opcja, też wolę często coś takiego przekąsić na szybko niż czekać w restauracji 30min na danie i drugie tyle jeść. A młodzież to wgl się naje taką porcją.
lokali powiedzmy tej samej klasy czyli KFC i Burger King


@HetmanPolnyKoronny: Po KFC mam prawie zawsze sraczkę xD Jest sporo ludzi, którzy tez nie lubią po prostu ostrego jedzenia i dla nich nawet względnie łagodna kanapka w KFC jest za ostra. A frytki szkoda gadać.

Odnośnie Burgera, to akurat mnie zawsze zastanawiało, bo mi dużo bardziej smakowało tam jedzenie, porcje większe, ceny porównywalne, ale mięso przede wszystkim ma taki fajny posmak
@ElLama: wiadomo że każdy ma jakieś swoje preferencje smakowe, indywidualna sprawa, tylko często jak tam chodzę, to różnica w ilości ludzi jest bardzo duża. Sporo ludzi rozkłada się na inne lokale, ale z tej trójki fast foodów jest jak pisze OP - 80% McD, po 10% dla reszty, na oko czasem się wydaje że jeszcze więcej idzie do McD. Jakby to był podział bardziej 50%, 30%, 20% to mało kto by
@Vadzior: no nie bardzo, u nas McD i KFC 200m od siebie i chodzę do KFC bo zawsze jest mniej ludzi i szybciej dostaję żarcie, to samo autem. Pod McDrive kolejka w uj samochodow, ja podjeżdzam pod KFC bo dwa auta przede mną. Nie rozumiem #!$%@? ludzi
@odislaw: Przy sporym ruchu w macu i tak szybko wydają to żarcie. Nawet jak premiera drwala była to stałem do tego automatu z 20 minut, a zamówienie (kilka kanapek drwala) dostałem w max 3min po złożeniu zamówienia. W kfc też jest szybko z zamówieniami.
Pewnie dlatego, że żarcie w maczku dostaniesz bez długiego oczekiwania


@Vadzior: akurat w manufakturze skąd jest zdjęcie, często czekanie co najmniej 40 minut w maku to norma, gdzie w reszcie restauracji dostaniesz z marszu albo poczekasz max 5-10 minut, głównie gimbaza stołuje się w maku. Często przychodzą jakieś wycieczki szkolne czy ki #!$%@? i idą całą gromadą do mc