Wpis z mikrobloga

Ricciardo prezentuje się kiepsko, to prawda - ale czy wy naprawdę myślicie że gość ogórzy aż tak? Przecież nie zapomniał jak się jeździ, coś tam musi być fundamentalnie #!$%@? jeśli chodzi o bolid. Wręcz niemożliwe żeby różnica była tak duża - oglądałem jego onboardy w wyścigu, gość ślizga się jakby jechał po lodzie na każdym rodzaju ogumienia.

Jak mówię, można przegrywać z kolega z zespołu, ale w tej chwili między nimi różnica jest największa z całej stawki. Coś tam jest nie tak - i to jest przykre do oglądania.

#f1
  • 11
@turism0:

zack brown: jeżeli daniel dalej będzie 0.5s za Lando może nie jeździć dla nas w 2023
ric: nie no, nie jest tak źle, mam umowę na 2023,

zack brown: jeżeli daniel dalej będzie 2s za Lando może nie jeździć dla nas w 2023
@turism0: Podczas okrążenia formującego był problem z jakimś czujnikiem temperatury ogumienia, który rzekomo się naprawił, później od 31 okrążenia #!$%@?ł się DRS przez co musiał zaliczyć dodatkowy pit stop i nie mógł go używać do końca wyścigu.

We wcześniejszych wyścigach były podobne problemy - #!$%@? czujnik paliwa, wieczne zarządzanie lift and coast itd.

Każdy wyścig oglądam z onboardem Ricciardo i tam ciągle coś jest nie tak, jestem pełen podziwu, że w
@turism0: Śmieszki śmieszkami, ale Ricciardo niejednokrotnie walczył jak równy z Verstappenem jeżdżąc w Red Bullu - zespole znanym ze wspaniałej atmosfery pełnej szacunku do drugich kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez długi czas był jedynym kierowcą, który do Maxa miał podejście.

Gdyby Ricciardo trafił do Mclarena na początek swojej kariery to byśmy go uważali za ogura - podobnie jak uważa się Vandoorna za ogura. Dziwnym trafem Kubica