Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo

Dużo dzbanów z prawkiem znalezionym w Ley'sach miało uwagi, że gościa było widać z daleka i że moja reakcja była powolna. Dotychczas uważałem, że są tylko zwyczajnym głupkami, którzy prowadzą auta tylko w NFS i nie mają pojęcia o praktyce. Trzeba przyznać, że prawie wszyscy zamykali swoje skalane miłością usteczka jak przeczytali, że gość mógł skręcać na strzałce do warunkowego skrętu w prawo z pasa, którym jechał. Dopiero bardzo późno można było zauważyć, że jednak jedzie prosto

Nie wiedziałem jednak jakimi idiotami naprawdę są. Jako że będę robił prawko kat. A to chciałem przelecieć trochę pytań egzaminacyjnych. No nie mogłem się na dziwić jak jedno pytanie o znajomej sytuacji mi się trafiło i nie odpowiedziałem na nie źle, bo byłem przewrażliwiony po wypadku xD

Buahahahaha ale mam teraz bekę ze znafców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #prawojazdy
Pobierz
źródło: comment_1656883005a0aLjFNm1uV6TwlDvqC6S3.jpg
  • 126
Tak czy siak jakby tego nie liczyć to moja reakcja była wzorcowa lub ponadprzeciętna


@cwlmod: xDD cechą dobrych kierowców jest to, że nie popadają w samouwielbienie, tylko się ciągle szkolą (np na torze poprzez róznorakie szkolenia czy track day'e; jazda z punktu A do B to zadna ponadprzeciętna umiejętność, tylko coś to każdy kto ma prawo jazdy powinien umieć). Miałem nie odpisywać, ale widze, ze wpis ma ponad miesiąc, potem odpisałeś
@PodniebnyMurzyn: Bardzo dobrze opisałeś dobrego kierowcę, czyli mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raczej ty masz cos nie tak z beretem skoro odpisałeś niewołany i niepytany i jeszcze offtopujesz.

A dlaczego zrobiłem ta listę? Dlatego żeby barany wiedziały że nie dość ze jestem lepszym kierowcą od nich, to w dodatku sugerują mi zachowania niezgodne z przepisami. Nie wiem o tym bo jak widać nie potrafisz nawet przeczytac pierwszego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
który ora wszystkie twoje argumenty


@cwlmod: Ale ja nie mam żadnych argumentów ¯\_(ツ)_/¯ Czytać też nie umiesz?

a jest nim istnienie niemieckich autostrad


@cwlmod: Może tak może nie, nie dałeś żadnych danych i mam stwierdzić prawdę, w jaki sposób dlatego że coś istnieje?

Równie dobrze mogę napisać że istnieją debile którzy jeżdżą 120 w zabudowanym, czy to znaczy że dobrze robią? No nie

Dobra tyle, chciałem wiedzieć, dowody na to
Update listy miernych kierowców nie znających przepisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Przykre, że nawet po czasie nie wyciągnąłeś wniosków z twojego wypadku. Miłego dnia (ʘʘ)