Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo

Dużo dzbanów z prawkiem znalezionym w Ley'sach miało uwagi, że gościa było widać z daleka i że moja reakcja była powolna. Dotychczas uważałem, że są tylko zwyczajnym głupkami, którzy prowadzą auta tylko w NFS i nie mają pojęcia o praktyce. Trzeba przyznać, że prawie wszyscy zamykali swoje skalane miłością usteczka jak przeczytali, że gość mógł skręcać na strzałce do warunkowego skrętu w prawo z pasa, którym jechał. Dopiero bardzo późno można było zauważyć, że jednak jedzie prosto

Nie wiedziałem jednak jakimi idiotami naprawdę są. Jako że będę robił prawko kat. A to chciałem przelecieć trochę pytań egzaminacyjnych. No nie mogłem się na dziwić jak jedno pytanie o znajomej sytuacji mi się trafiło i nie odpowiedziałem na nie źle, bo byłem przewrażliwiony po wypadku xD

Buahahahaha ale mam teraz bekę ze znafców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #prawojazdy
cwlmod - Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35...

źródło: comment_1656883005a0aLjFNm1uV6TwlDvqC6S3.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygląda, że nie potrafisz zinterpretować tempa ruchu na 30/60 klatkowym filmiku nie nagranym kartoflem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chonotukuhwa: No cóż, jeśli ty na czarne mówisz białe to się nie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i właśnie dlatego wszyscy kręcą z ciebie beke, bo tak nie jest, a upierasz się przy tym. Nic nie zinterpretowałeś dobrze, we wszystkim się pomyliłeś, a gość nie wyskoczył nagle, był cały czas w ruchu,
  • Odpowiedz
@VWgolf3: BTW
Oglądam teraz to https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/mecenas-kozanecki-w-wywiadzie-po-wypadku-na-warmii-czuje-sie-winny,352954.html

No powiem, że wcześniej niespecjalnie interesowałem się sprawą ale rozumiem skąd są te kontrowersje. Gość chce być celebrytą i po prostu dopadł go hejt. On się broni tak jak ja. Sąd wciaż go nie skazał, bo brak jest dowodów które łatwo by naprowadził sąd na odpowiednią ocenę sytuacji. Gość tylko powiedział, że stare auta są niebezpieczne, bo jemu się kompletnie nic nie stało, a połowy audi nie ma.

Nie ważne czyja tam była wina bo nikt tego wciąż nie wie. Cały hejt na niego zleciał, bo powiedział niepopularną opinię że bogatsi ludzie w nowszych autach są bezpieczniejsi. Ludzie na niego lżą i przypisują mu winę bo jest bogatszy i skrytykował biedniejszych w
  • Odpowiedz
@cwlmod: gdybyś jechał 50 zamiast 70 to:
Miałbyś 2.4s więcej na reakcje,
Drugi kierowca miałby 2.4s więcej na reakcje,
Twoja droga hamowania wyniosłaby 15m zamiast 30m - (przyjmując Twoje wspaniałe umiejętności i szybki czas reakcji)
  • Odpowiedz
  • 0
Witamy nowy narybek przegrywów, którzy nie znają przepisów i nie potrafią przewidywać sytuacji na drodze:
@neib1: @MamMalegoSiurka @swinkapl @peetee @pearl0 @Darth_Gohan @kobiaszu @pumba320 @SzatanDiabel @JavierDaY

Bardzo ładnie się wczoraj popisaliście totalnym brakiem umiejętności oceny sytuacji na drodze. Nic dziwnego, że na drogach jest tyle wypadków ile jest skoro takie tumany siedzą za kółkiem i jeszcze pokazują swoją agresję na drodze, bo
  • Odpowiedz
Bardzo ładnie się wczoraj popisaliście totalnym brakiem umiejętności oceny sytuacji na drodze. Nic dziwnego, że na drogach jest tyle wypadków


@cwlmod: mówi dosłownie typ po dwóch wypadkach gdzie pół polski się z niego obśmiało że mógł na luzie uniknąć wypadku XD

Drugie pół polski po prostu nie widziało jeszcze twojej gamoniowatości.
  • Odpowiedz
@cwlmod: I jeszcze przepisów nie znasz, nie wiesz czym jest zasada ograniczonego zaufania.

Uczestnik ruchu i inna osoba znajdują się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania.


Czyli dokładnie przeciwnie niż myślisz, nie możesz w tym wypadku zakładać że kierowca zastosuje się do przepisów ruchu drogowego, dokładnie do czerwonego światła xD
  • Odpowiedz