Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo

Dużo dzbanów z prawkiem znalezionym w Ley'sach miało uwagi, że gościa było widać z daleka i że moja reakcja była powolna. Dotychczas uważałem, że są tylko zwyczajnym głupkami, którzy prowadzą auta tylko w NFS i nie mają pojęcia o praktyce. Trzeba przyznać, że prawie wszyscy zamykali swoje skalane miłością usteczka jak przeczytali, że gość mógł skręcać na strzałce do warunkowego skrętu w prawo z pasa, którym jechał. Dopiero bardzo późno można było zauważyć, że jednak jedzie prosto

Nie wiedziałem jednak jakimi idiotami naprawdę są. Jako że będę robił prawko kat. A to chciałem przelecieć trochę pytań egzaminacyjnych. No nie mogłem się na dziwić jak jedno pytanie o znajomej sytuacji mi się trafiło i nie odpowiedziałem na nie źle, bo byłem przewrażliwiony po wypadku xD

Buahahahaha ale mam teraz bekę ze znafców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #prawojazdy
cwlmod - Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35...

źródło: comment_1656883005a0aLjFNm1uV6TwlDvqC6S3.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Dodatkowa satysfakcja i chęć wyśmiana dzbanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To zmienia fakt, że jesteś bardzo dobrym kierowcą i dobrze że dojeżdżasz dzbanów

@maciss: A dziękuję za komplementy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Chłopie wbiłeś się na żółtym, tamten samochód było widać kiedy wjeżdżałeś na skrzyżowanie. To pytanie to może się odnosić do kierowcy samochodu w który uderzyłeś, nie do ciebie. XD Chyba że sam wjechał na czerwonym.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Przejrzałem sekcję komentarzy i sam filmik. Jeżeli to Ty jesteś tym kanałem, to jedynym dzbanem w tym towarzystwie jesteś Ty.

A do tego frustrat (ten post na wykopie), burak (odpowiedzi w komentarzach na yt) i nie umiesz jeździć (filmik).
  • Odpowiedz
@JaszczompPolownik: Ty mi odpowiedz, bo to ty jakieś głupoty piszesz. Wrzuciłem ci drugi raz zdjęcie a ty dalej nie czaisz xD


BTW Jak ty tam widzisz ewidentne łamanie przepisów przez gościa z prawej to mam nadzieję, że jeszcze nie masz prawka, bo nic nie umiesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cwlmod: tak sobie czytam i mogę uwierzyć że z perspektywy kierowcy wyglądało to inaczej. Nie mogłeś widzieć jego prawego kierunkowskazu. Nie mniej jednak ogarnij się typie - nie można być tak zarozumiałym bucem jak Ty tutaj xd
Nie zj3bales po całości ale sytuacja była do opanowania poniekąd.
  • Odpowiedz