Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo

Dużo dzbanów z prawkiem znalezionym w Ley'sach miało uwagi, że gościa było widać z daleka i że moja reakcja była powolna. Dotychczas uważałem, że są tylko zwyczajnym głupkami, którzy prowadzą auta tylko w NFS i nie mają pojęcia o praktyce. Trzeba przyznać, że prawie wszyscy zamykali swoje skalane miłością usteczka jak przeczytali, że gość mógł skręcać na strzałce do warunkowego skrętu w prawo z pasa, którym jechał. Dopiero bardzo późno można było zauważyć, że jednak jedzie prosto

Nie wiedziałem jednak jakimi idiotami naprawdę są. Jako że będę robił prawko kat. A to chciałem przelecieć trochę pytań egzaminacyjnych. No nie mogłem się na dziwić jak jedno pytanie o znajomej sytuacji mi się trafiło i nie odpowiedziałem na nie źle, bo byłem przewrażliwiony po wypadku xD

Buahahahaha ale mam teraz bekę ze znafców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #prawojazdy
cwlmod - Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35...

źródło: comment_1656883005a0aLjFNm1uV6TwlDvqC6S3.jpg

Pobierz
  • 154
@grzesiek23Gda: A ja tam bronie @cwlmod . Sam miałem już kilka kolizji (nie z mojej winy) i tego po prostu nie przewidzisz. Inna sprawa, że z kamerki perspektywa zawsze jest trochę "inna" niż widzi to kierowca.

Tym bardziej - nie można zakładać z góry, że ktoś będzie jechał nieprzepisowo.
@cwlmod: może przypomnij sobie jednak przepisy zanim się weźmiesz za te pytania
Art. 4. [Zasada ograniczonego zaufania (zasada względnej ufności)]
Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania.
@cwlmod: A po co niby miałbym analizować nagranie klatka po klatce, skoro od razu widać, że #!$%@?łeś? Było widać, że tamto autko wpakuje się prosto pod koła, można było przynajmniej zwolnić wcześniej. Manewr omijania strasznie anemiczny, mam wrażenie, że trzymałeś kierownicę jedną ręką na "dwunastej".

Musi Ci brakować atencji, skoro znowu to tutaj wrzuciłeś, albo po prostu lubisz, gdy wylewa się na Ciebie fala hejtu.
A po co niby miałbym analizować nagranie klatka po klatce, skoro od razu widać, że #!$%@?łeś?


@Libertarian90: Czyli jednak jesteś wiejskim filozofem, któremu się tylko wydaje że ma rację xD

Jak zwykle, to jedno pytanie pokazuje jakimi miernymi kierowcami jesteście xD

BTW Jak ty zdałeś ezamin teoretyczny z takimi brakami w wiedzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: A skąd możesz wiedzieć, jakim jestem kierowcą? Patrząc na to, co pokazałeś na nagraniu, z pewnością jestem lepszym od Ciebie, bo takich manewrów gwałtownego omijania miałem dziesiątki, jak nie setki, często dużo bardziej hardcore'owe, a zawsze wracałem na kołach do domu. 14 lat bezwypadkowej jazdy, a mało nie jeżdżę.
A skąd możesz wiedzieć, jakim jestem kierowcą?

@Libertarian90: Bo nie znasz przepisów, nie potrafisz jeździć i nie potrafisz poprawnie zinterpretować sytuacji na drodze xD

To są obiektywne fakty. Ten wpis jest właśnie o tobie. Przeczytaj sobie jeszcze raz mój post i potem wróć i przeproś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: Ale chłopie, przecież ja nic nie pisałem o przepisach. xD Tylko o tym, że masz #!$%@? refleks i marne umiejętności. To Ty nie potrafisz jeździć i interpretować sytuacji, bo #!$%@?łeś w ten samochód. Nieważne czyja była wina, ale spokojnie dało się uniknąć zdarzenia. Z mojej strony koniec dyskusji, pamiętam stary temat o tym dzwonie, Twoje fikołki i nadmierną wiarę w swoje umiejętności.