Wpis z mikrobloga

Jeździłem ostatnio Giulia Veloce i bardzo mi się to auto spodobało, świetny wygląd i jeszcze lepsze właściwości jezdne ale technologicznie dosyć zacofane w stosunku do takiej bety serii 3. Z innych plusów to dobra dostępność bo nikt tego nie kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ehh mirki, szukam usportowionego sedana do 250k (im mniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - jak żyć?

#alfaromeo #bmw #motoryzacja
  • 21
@KwarPowabny: jestem kooperantem FCA (teraz stellantis) jeśli chodzi o transport :)
Wożę nowe maszyny do fabryk, nowe części, wiem o latających testówkach bo ludzie lubią rozmawiać i dyskutować :)
Stelvi wchodzi wrzesień/ październik w nowej wersji, Julka albo miesiąć póżniej albo grudzień.
Za około tydzień będzie już latać stelvio po lifcie w Bielsku Białej na tablicach prototypu, Julka jakieś 2-3 tyg poźniej :)
https://de.motor1.com/news/591996/alfa-romeo-giulia-facelift-erlkoenig/
@KwarPowabny: bedziesz sobie pluł w brodę że nie poczekałes na lift. Serio różnica samego systemu obsługi głosowej to przeskok praktycznie dekady. A cennikowo różnica ma być śmieszna bo dalej starają sie pozycjonować wersję sprint do 49k euro.
Wchodza nowe fotele z wentylacja, 2 poziom autopilota za 2.5-3k euro, kamera 360°