Wpis z mikrobloga

Mirki pomuszta, szukam nowego samochodu i wybieram miedzy 3, ale nie znam się który z nich jest najlepszy do gazu i w miarę najmniej awaryjny.
Do wyboru (rocznik wszędzie podobny około 2007-2009)
Mazda 6 2.0 147 KM
Opel Insignia 1.8 140 KM
BMW e90 2.0 129/143 KM

Chyba ze macie jakieś swoje typy które mógłbym rozpatrzyć do ceny około 22k +-, z checia poczytam opinie właścicieli danych modeli :)

Aktualnie śmigam zawrotnym Megane 1.4 i z większymi silnikami nie miałem stycznosci za bardzo

#motoryzacja #samochody #kupnosamochodu

Który

  • Mazda 6 46.9% (30)
  • Opel Insignia 9.4% (6)
  • BMW E90 43.8% (28)

Oddanych głosów: 64

  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anert: jak jesteś odważny to alfa Romeo 159 za 14k dostałem full opcja kilka bajery tempomat lusterka monochromatyczne czujniki przód tył grzanie dupy kilamtronic i kilka innych bajerów ale musisz się liczyć że mechanik musi być blisko ale jak dbasz to odwdzięcza się bezawaryjnością i komfortem.
@Anert: Ani vectrą ani insignią nie warto się zajmować bo to strata czasu. Ułomy robiły te auta.

Mazda będzie rdzewieć i mieć słabe wnętrze, a bmw będzie pewnie trochę droższe w naprawie (bo mazda ceni się jak premium, a jest na poziomie nieco powyżej dacii)
@Anert: Rozglądam się za sedanami w podobnym budżecie i mogę polecić po przejażdżce Accorda VII, Volvo S40 II albo Lagune 3. Kwestia znalezienia fajnego egzemplaża
EDIT: wiem, Laguna to liftback
@Anert: Od miesiąca jestem właścicielem e90 z 2005r, silnik 2.0 benzyna z lpg. Kupiony po zaniżonej cenie, ale w całkiem spoko wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak jestes ciekawy cen serwisu to smialo pytaj. Jest to mój 1 samochód, wiec za dużo na ten temat się nie znam, chociaż mi w zupełności wystarcza